Bursa'daki Bıçaklı Kavga - Son Dakika

Bursa'daki Bıçaklı Kavga

02.01.2012 14:05
Bursa'daki Bıçaklı Kavga, System.String[]

Bursa'da bir genç kızın eski sevgilisi ile yeni sevgilisinin neden olduğu, iki kişinin öldüğü, iki kişinin yaralandığı kavganın bazı anları güvenlik kamerasına yansıdı.

Bursa'da bir genç kızın eski sevgilisi ile yeni sevgilisinin neden olduğu, iki kişinin öldüğü, iki kişinin yaralandığı kavganın bazı anları güvenlik kamerasına yansıdı.

Merkez Yıldırım ilçesi Değirmenönü Mahallesi Şehitler Caddesi'nde çıkan kavganın görüntülerinde, bir gencin hızla kaçması, üç kişinin kaçan gencin peşinden koşmaları ve uzaklaşması nedeniyle geri dönmeleri yer alıyor.

Bu sırada bıçakla ağır yaralanan Yusuf Y'nin (25) su istemek için çiğ köfte dükkanına girmeye çalıştığı, çalışanların izin vermemesi üzerine olduğu yere yığılan Yusuf Y'nin yanına iki arkadaşının geldiği görülüyor. Arkadaşlarından biri yerde yatan Yazıcı'yı kontrol ederken elinde bıçak olan diğer kişi cep telefonuyla birilerini arıyor.

Köfte dükkanının çalışanları, müşteriler ve vatandaşlar, yerde yatan Yusuf Y'nin başına toplanıyor. Dükkandan bez parçası getiren bazı kişiler, yaralının kanamasını dindirmeye çalışıyor.

Olay yerine gelen bir taksi sürücüsünün yaralıyı almadan gittiği, yaralının özel araçla hastaneye götürüldüğü görülüyor.

- BURSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bursa'daki Bıçaklı Kavga - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son dakika golüne sinirlenip kırmızı kart gören Sumudica, sosyal medyada gündem oldu Ermeni güçlerin döşediği mayının patlaması sonucu 4 Azerbaycanlı sivil yaşamını yitirdi Aydın semalarında esrarengiz cisim! İki gündür mahalleli korku içinde Koronaya rağmen Şehabettin dedeyi onlarca kişi son yolculuğuna uğurladı Dünyanın en zengin 10 kişisinden 7'si teknoloji işi yapıyor Şeyma Subaşı ile ayrılan Guido Senia, eski sevgilisine geri döndü Asgari ücret zammı için ilk öneri HDP'den geldi: 4 bin TL olsun 20 yaşındaki genç kız koronavirüsten hayatını kaybetti