Bursa'daki Kent Konseylerinden Dayanışma - Son Dakika

Bursa'daki Kent Konseylerinden Dayanışma

12.01.2012 12:20
Bursa'daki Kent Konseylerinden Dayanışma, System.String[]

Yıldırım Kent Konseyi Başkanı Arif Çelenk ile yürütme kurulu üyeleri, Bursa Kent Konseyi Başkanı Mehmet Semih Pala'yı ziyaret etti.

Yıldırım Kent Konseyi Başkanı Arif Çelenk ile yürütme kurulu üyeleri, Bursa Kent Konseyi Başkanı Mehmet Semih Pala'yı ziyaret etti.

Pala, Bursa Kent Konseyi ofislerinde gerçekleşen ziyarette, kent konseylerinin yapısı ve çalışma alanları itibarıyla büyük önem taşıdığını söyledi.

Kent konseylerinin her kesimin desteğini alan, herkese söz hakkı veren ortamlar oluşturması gerektiğini belirten Pala, Bursa Kent Konseyi'nin toplumsal denge çizgisi anlayışıyla her kesimde kabul gördüğünü ve başarılı olduğunu ifade etti.

Bursa'nın her konusuna duyarlı olduklarını dile getiren Pala, şunları kaydetti:

"Bursa Kent Konseyi, hem bağımsız bir kuruluştur, hem de Büyükşehir Belediyesi ile uyum içinde çalışmaktadır. Bu çizgiyi iyi belirliyoruz. Türkiye'nin en aktif kent konseyi olarak 2,5 yılda yaklaşık 3 bin 200 etkinlik gerçekleştirdik. Yıldırım Kent Konseyi'nin yeni başkanı Arif Çelenk ve yürütme kurulu üyelerinin de başarılı olacağına inanıyorum. Yıldırım Kent Konseyi'ne gerekli destekleri vermeye hazırız."

Çelenk ise kısa sürede Yıldırım'ın konularına duyarlı bir yapı oluşturduklarını belirterek, Bursa Kent Konseyi ile Yıldırım Kent Konseyi'nin bir bütün olarak hareket edeceğini bildirdi.

- BURSA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bursa'daki Kent Konseylerinden Dayanışma - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

TFF'nin başlattığı ilginç orman projesi! Her sarı kart için 1, kırmızı kart için de 5 adet fidan dikilecek 18:01 TFF'nin başlattığı ilginç orman projesi! Her sarı kart için 1, kırmızı kart için de 5 adet fidan dikilecek 750 minibüs ve 250 dolmuş taksiye dönüşecek 17:54 750 minibüs ve 250 dolmuş taksiye dönüşecek Alişan'a bir acı daha! Kardeşinden sonra kuzenini de kaybetti 17:51 Alişan'a bir acı daha! Kardeşinden sonra kuzenini de kaybetti
8 yıl önceki tartışma tekrar alevlendi! Trabzon'da akrabalar arasında çıkan çatışmada 4 ölü 17:29 8 yıl önceki tartışma tekrar alevlendi! Trabzon'da akrabalar arasında çıkan çatışmada 4 ölü Bodrum ve Milas'ta alevler büyüdü! Büyük otellerde bulunan turistler teknelerle tahliye edildi 17:23 Bodrum ve Milas'ta alevler büyüdü! Büyük otellerde bulunan turistler teknelerle tahliye edildi Genç kızdan korkunç iddia: Patronum yazlık evindeki yan odada karısını uyutup, beni taciz etti 16:59 Genç kızdan korkunç iddia: Patronum yazlık evindeki yan odada karısını uyutup, beni taciz etti
Gamze'ye tecavüz edip balkondan atan canilerin olay anındaki konuşmaları ortaya çıktı: Kendini attı deriz, yırtarız 16:49 Gamze'ye tecavüz edip balkondan atan canilerin olay anındaki konuşmaları ortaya çıktı: Kendini attı deriz, yırtarız Son Dakika: Türkiye'nin güneyini esir alan yangınlarla ilgili soruşturma başlatıldı 15:59 Son Dakika: Türkiye'nin güneyini esir alan yangınlarla ilgili soruşturma başlatıldı
Advertisement