Son Dakika Haberleri: Bursa'dan siirtli öğrencilere giyim yardımı

Bursa'dan siirtli öğrencilere giyim yardımı

5 gün önce

Bursa'dan Siirtli öğrencilere giyim yardımıBursa'nın Osmangazi ilçesindeki Mehmet Aker İlkokulu tarafından toplanan giyim ve kırtasiye malzemeleri, Siirt'teki öğrencilere dağıtıldı.

Bursa'dan Siirtli öğrencilere giyim yardımı

Bursa'nın Osmangazi ilçesindeki Mehmet Aker İlkokulu tarafından toplanan giyim ve kırtasiye malzemeleri, Siirt'teki öğrencilere dağıtıldı.

Osmangazi ilçesindeki Mehmet Aker İlkokulu öğretmen ve öğrencileri, yürüttükleri 'Hep birlikte el ele projesi' kapsamında giyim ve kırtasiye malzemesi topladı. Toplanan giyim ve okul araç gereçleri Siirt'teki Şehit Öğretmen Durmuş Güçlü İlkokulu'ndaki öğrencilere yolladı.

Mehmet Aker İlkokulu öğretmenlerinden Harun Alaçam, Bu güzel fikir ders sırasında aklıma geldi. Öğrencilerimle paylaştım. Kendileri benden daha fazla çalışarak giyim ve kırtasiye malzemeleri topladı. Bunları muhtaç olan çocuklara ve öğrencilere ulaştırıyoruz dedi.

Şehit Öğretmen Durmuş Güçlü İlkokulu Müdürü Bedri Erdemci de destekten dolayı teşekkür etti.

Bursa'dan siirtli öğrencilere giyim yardımı

Haber Yayın Tarihi: 04.12.2019 05:20 Kaynak: DHA



Son Dakika

Bir hayvansever, Bursa'da kaybettiği köpeğini dedektif gibi iz sürüp Amerika'da buldu
Fitch, 5 büyükşehir belediyesinin kredi notunu yükseltti Siirt bıttımı altınla yarışıyor TBMM Eski Başkanı Köksal Toptan rahatsızlık geçirdi: Genel durumu iyi