Son Dakika Haberleri: Bursa İş Hanında Hasar Büyük

Bursa İş Hanında Hasar Büyük

9 gün önce

İş hanındaki yangında kundaklama şüphesi (2)İŞ HANINDA HASAR BÜYÜKBursa'nın Osmangazi ilçesinde bir iş hanında meydan gelen patlama ve yangının boyutu gün ağarınca ortaya çıktı.

İş hanındaki yangında kundaklama şüphesi (2)

İŞ HANINDA HASAR BÜYÜK

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde bir iş hanında meydan gelen patlama ve yangının boyutu gün ağarınca ortaya çıktı. Patlamada, iş hanında bulunan bir iş yerinin duvarı yıkılırken, yangının başladığı çay ocağı kullanılamaz hale geldi. İş hanında bulunan birçok dükkanın da camları kırıldı. İş yeri büyük zarar gören Bülent Koç, "Sabah 05.00'te 'Dükkanınızda patlama oldu' diye aradılar. Geldiğimde yan binada çay ocağında patlama olduğunu ve dükkanımın camının kırıldığını gördüm. Benim dükkanımın camı ve vitrinimdeki ürünler hasar gördü, üst kattaki noterin duvarı yıkılıdı, çay ocağı kullanılamaz hale geldi" dedi.

Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.
Bursa İş Hanında Hasar Büyük
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 01:30 Kaynak: DHAPolis Ormanlık Alanda Yakaladı, Ölü Taklidi Yaparak Kurtulmaya Çalıştı BURSA POLİS, KAÇAK KAZI YAPAN 5 KİŞİYİ SUÇÜSTÜ YAKALADI "Kafa Keseceğim" Diyen Suriyeli Sığınmacı Gözaltına Alındı! Kayseri'de 78 Yaşındaki Adam 57 Yıllık Eşini Öldürüp, İntihar Etti