Bursa İznik'te Bu Kez de Duraklara Saldırdılar - Son Dakika

Bursa İznik'te Bu Kez de Duraklara Saldırdılar

26.12.2018 14:29

Bursa'nın İznik ilçesinde daha önce bankların yakılmasının ardından şimdi de duraklara saldırıldı.

Bursa'nın İznik ilçesinde daha önce bankların yakılmasının ardından şimdi de duraklara saldırıldı. Belediye Başkanı Osman Sargın isyan ederek, Bu işin takipçisiyiz, bunlar kimse bulunup cezalandırılmasını istiyoruz dedi.

İznik ilçesindeki göl kenarına belediye tarafından 20 milyon TL harcanarak yaptırılan parktaki banklardan bazıları, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce yakılmıştı. Bugün ise kimliği belirsiz kişi veya kişiler yeni yapılan otobüs bekleme duraklarını adeta tuz buz ettiler. İznik sahilinde turizm işletmesi bulunan Ali Karaman, Kamu malını vatandaşın malını böyle bir kaç serseri gelip kırdılar. Bu durak sizin babanızın vergileri ile yapılmış. Yağmurlu havada ıslanma üşüme diye bu durağı yaptılar. Geçen haftada bankları yaktılar. Buraya güvenlik kamerası şart diye konuştu.

BAŞKAN SARGIN İSYAN ETTİ

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ise, Bu saldırıları kim yapıyor ise bu işin ciddi anlamda takipçisiyiz emniyet ekiplerimiz soruşturma başlattı. Bunlar kimse cezalandırılacak ifadelerini kullandı.

Bursa İznik'te Bu Kez de Duraklara Saldırdılar
Bursa İznik'te Bu Kez de Duraklara Saldırdılar
Bursa İznik'te Bu Kez de Duraklara Saldırdılar
Bursa İznik'te Bu Kez de Duraklara Saldırdılar

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bursa İznik'te Bu Kez de Duraklara Saldırdılar - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Rusya TürkAkım üzerinden Avrupa'ya gaz arzını artırmayı planlıyor Mesut Özil'e imza töreninde Arda Turan soruldu: Çok yetenekli bir kardeşimiz Altının kilogramı 436 bin 500 liraya geriledi MAK araştırmadan yılın ilk anketi! MHP ve HDP baraj altı kaldı, İYİ Parti'deki yükseliş dikkat çekti Burak Yılmaz'ın sözlerine Mesut Özil'den yanıt: İnşallah Türkiye'yi güzel temsil eder İzmir'in göbeğindeki mahalle, yıllardır doğal gaz bekliyor Polis - öğretmen çiftten haber alamayan arkadaşları eve girince acı manzarayla karşılaştı Sokağa çıkma yasağında şehir merkezinde çıplak bir şekilde yürüyen adam, görenleri dumura uğrattı