Son Dakika Haberleri: Bursa Lojmanların Bahçesine İnen Ayı Böyle Görüntülendi

Bursa Lojmanların Bahçesine İnen Ayı Böyle Görüntülendi

3 gün önce

Lojmanların bahçesine inen ayı böyle görüntülendiBursa'nın İnegöl ilçesinde Orman İşletme Müdürlüğüne ait lojmanı bahçesine inen ayı güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.

Lojmanların bahçesine inen ayı böyle görüntülendi

Bursa'nın İnegöl ilçesinde Orman İşletme Müdürlüğüne ait lojmanı bahçesine inen ayı güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. Bir süre bahçede yiyecek arayan ayı daha sonra hızlıca uzaklaştı.

Bursa'nın İnegöl ilçesinde Orman İşletme Müdürlüğü'ne ait lojmanların bahçesine ayı indi. Bu sırada bekçiler, güvenlik kameralarından gördükleri ayıyı şaşkınlıkla izedi. Bir süre bahçede yiyecek arayan ayı, daha sonra hızlıca uzaklaşarak gözden kayboldu. Bu anlar ise güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 11:22 Kaynak: DHAVicdansız Koca, Bulaşıkları Yıkamayan Karısını Bıçaklayıp Uykuya Daldı İsmail Küçükkaya'dan Erkan Tan'a Mehter Göndermesi İtalya Devlet Televizyonun Kadın ve Erkeklere Ayrı Kanal Oluşturmayı Planlaması Tepkilere Neden Oldu Bakan Pekcan: 75 Milyar Dolarlık Ticaret Hacmi Hedefi İçin ABD ile Ortak Çalışma Grubu Kuruyoruz