Son Dakika Haberleri: Bursa Polisinden Seher Yeli Operasyonu: 12 Gözaltı

Bursa Polisinden Seher Yeli Operasyonu: 12 Gözaltı

12 ay önce

Bursa polisinden seher yeli operasyonu: 12 gözaltı Bursa'da narkotik polisinin seher vakti yaptığı operasyonda 12 kişi gözaltına alındıBURSA - Bursa'da narkotik polisi uyuşturucu tacirlerine dün akşam seher vaktinde yapılan operasyonlarda 12 kişiyi gözaltına aldı.

Bursa polisinden seher yeli operasyonu: 12 gözaltı
Bursa'da narkotik polisinin seher vakti yaptığı operasyonda 12 kişi gözaltına alındı

BURSA - Bursa'da narkotik polisi uyuşturucu tacirlerine dün akşam seher vaktinde yapılan operasyonlarda 12 kişiyi gözaltına aldı.
"Seher Yeli" ismi verilen operasyonda uyuşturucu tacirlerinin bulunduğu sokaklar ablukaya alınıp ikamet ettikleri evlerine tek tek girildi.
Bursa Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü kentte uyuşturucu ticaretine yönelik başlattığı baskınlara aralıksız devam ediyor. Şubeye bağlı çok sayıda polis memuru, şube müdürünün de katılımıyla Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesine bağlı Yunuseli Mahallesi'nde önceden belirlenmiş 13 farklı adrese eş zamanlı operasyon gerçekleştirdi. Dün akşam seher vakti gerçekleştirilen operasyonlarda 12 kişi gözaltına alındı. Ekipler, evleri narkotik köpeklerinin de yardımıyla didik didik aradı. Aramalarda ev sahipleri kapıları açmayınca kapılar kırılarak girildi. Herhangi kimsenin kaçmaması için operasyon yapılacak evlerin bulunduğu sokakların giriş çıkışlarını kapatan polisler yapılan aramalarda 2 adet ruhsatsız av tüfeği, bir adet çalıntı motor ve çeşitli miktarlarda esrar ile metamfetamin maddesi ele geçirdi.
Narkotik Şubeye bağlı polis memurları sadece ev baskınları ile değil gelen ihbarlar doğrultusunda kente uyuşturucu sokmaya çalışan şahıslara da geçit vermedi. Gelen bilgi üzerine bir arabayı durduran narkotik polisleri yaptıkları aramada 2 kilo 100 gram sentetik kanobinoid ele geçirdi. Arabada bulunan 5 kişi gözaltına alındı.
Yapılan operasyonlarda uyuşturucu madde ticareti yapma ve kullanma suçlarından U.K., S.Ç., M.Ş., E.T., V.Y., Ö.T., B.D., A.Ç., Y.A., S.A., Ö.Y. ile farklı suçlardan aranması olan İ.Y. gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahıslardan 6 tanesi çıkarıldıkları mahkemece tutuklanırken diğer şahısların emniyetteki işlemleri devam ediyor.

YORUMLAR


Kadın İzleyicinin, 80 Yaşındaki Kocasıyla İlgili İtirafı Sunucuyu Şaşkına Çevirdi Kangalların Yavrularını Neden Yediği Ortaya Çıktı

Son Dakika! Fransa Cumhurbaşkanı Macron, ABD Askerlerini Hedef Alan Saldırıyla İlgili Konuştu: DEAŞ Sona Ermedi