Bursa'ya Sağlık Meslek Lisesi - Son Dakika

Bursa'ya Sağlık Meslek Lisesi

07.09.2012 15:47
Bursa'ya Sağlık Meslek Lisesi, System.String[]

Hayırsever Hayri Tokaman'ın Türk Eğitim Vakfı'na bağışladığı 6 bin 759 metrekarelik arsaya 24 derslik sağlık meslek lisesi yapılacak.

Hayırsever Hayri Tokaman'ın Türk Eğitim Vakfı'na bağışladığı 6 bin 759 metrekarelik arsaya 24 derslik sağlık meslek lisesi yapılacak.

Heykel Valilik'te düzenlenen protokol töreninde konuşan Bursa Valisi Şahabettin Harput, "Hayırsever vatandaşımız Hayri Tokaman'ın yıllar öncesinden bağışladığı bir arsa vardı. Türk Eğitim Vakfı'mız bu arsanın değerlendirmesi adına bir sağlık meslek lisesi yapımı konusun da mutabakat sağladık. Arsamız gerçekten değerli bir arsa. 6 bin 759 metrekare büyüklüğündeki arsaya yapılacak okulun ismi Hayri Toraman Sağlık Meslek Yüksek Okulu olacak" dedi.

Türk Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi A. Zuhal Çakıroğlu ise yaptığı açıklamada, "Yaklaşık 46 yıldır Türk eğitimine katkıda bulunmak için elimizden geleni yapıyoruz ve çok faydalı işler yaptık. Bugüne kadar bunları da devam ettirmek istiyoruz. Bağışçılarımızın güvenine layık olmaya çalışıyoruz" diye konuştu. - BURSA

Bursa'ya Sağlık Meslek Lisesi
Bursa'ya Sağlık Meslek Lisesi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Bursa'ya Sağlık Meslek Lisesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti