Bursaspor'a FIFA'dan Güzel Haber - Son Dakika

Bursaspor'a FIFA'dan Güzel Haber

08.09.2012 14:53
Bursaspor'a FIFA'dan Güzel Haber, System.String[]

Bursaspor, eski futbolcusu Jose Leandro Gomes ile FIFA nezdinde sözleşme ihlali nedeniyle açılan tazminat davasını kazandı.

Bursaspor, eski futbolcusu Jose Leandro Gomes ile FIFA nezdinde sözleşme ihlali nedeniyle açılan tazminat davasını kazandı.

Kulübün, internet sitesinde yer alan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Eski futbolcumuz Jose Leandro Gomes ile Bursaspor Kulübü Derneği arasında FIFA nezdinde devam sözleşmenin ihlali nedeniyle açılan tazminat davası sona ermiştir. FIFA tarafından kulübümüze bildirildiği üzere ilgili dava kulübümüz lehine neticelenmiş, neticede FIFA tarafından futbolcunun ve mensubu bulunduğu Brezilya'nın Resende kulübünün müştereken kulübümüze 150 bin dolar tazminat ödemesine karar verilmiş olup, kulübümüz leh veya aleyhinde FIFA ve diğer organizasyonlar nezdinde gelebilecek diğer kararlar da aynı şekilde paylaşılmaya devam edilecektir."

Muhabir: Vedat Yücebaş

Yayıncı: Hüseyin Doğru - BURSA

Bursaspor'a FIFA'dan Güzel Haber

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor Bursaspor'a FIFA'dan Güzel Haber - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Yeni Malatyaspor, Gençlerbirliği'ni geriden gelerek 2-1 mağlup etti Camiye gitmek için yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı adam, canından oldu Ermenistan ordusu tükeniyor! Bu kez de 15 yaşın altındaki çocukları cepheye sürmeye başladılar Polisten kaçan şüpheli 5 metre yükseklikten atlayıp ayağını kırdı, üzerinden de 6 kilo uyuşturucu çıktı Daha büyük bir acı yok! Otomobilin arkasında duran oğlunu fark etmeyerek 25 metre sürükledi Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı Gözü gibi büyüttüğü iki evladından biri mezara diğeri hapse girdi! Melek'in annesinin ağıtları köyü inletti