Bursaspor Başkanı Yazıcı: Bobo'dan Vazgeçtik - Son Dakika

Bursaspor Başkanı Yazıcı: Bobo'dan Vazgeçtik

03.01.2012 11:23
Bursaspor Başkanı Yazıcı: Bobo'dan Vazgeçtik, System.String[]

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, eski Beşiktaşlı Bobo'dan yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçildiğini, Serdar Özkan'ın yerine de daha iyi alternatiflerin bulunduğunu açıkladı.

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, eski Beşiktaşlı Bobo'dan yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçildiğini, Serdar Özkan'ın yerine de daha iyi alternatiflerin bulunduğunu açıkladı.

Başkan İbrahim Yazıcı, yerel bir gazeteye transferde gelinen son noktayı değerlendirdi. Bobo ve Serdar Özkan'dan vazgeçtiklerini belirten Başkan İbrahim Yazıcı, şöyle konuştu:

"Alternatiflerine bakıyoruz. En geç perşembe günü transfer için isim verebilecek bir duruma gelebiliriz. Bobo'dan menajeri Figer'e ödenecek meblağ da işin içine girince, transferi kulübün ekonomik dengesini bozacak rakamlara ulaştığı için vazgeçildi. Serdar Özkan'da Ankaragücü ile olan dostluğumuzun yanı sıra, elimizde daha iyi alternatifleri bulunduğu için gündemimizden çıktı."

"HATA YAPMAMALIYIZ"

Yapılacak takviyelerin yurt içi ya da yurt dışı olmasından çok, takıma yapacağı katkının dikkate alınması gerektiğinin altını çizen Başkan Yazıcı, sözlerini şöyle sbürdürdü:

"Geçmişteki yanlışları bir daha tekrarlamak istemiyoruz. Sanıyorum iki gün içinde ara transferde kimlere Bursaspor forması giydireceğimiz netleşir. Mersin İdmanyurdu maçına kadar bu işi çözümlemek istiyoruz."

Takımının gözde oyuncuları Serdar Aziz ve Ozan İpek için gelen teklifleri kaale almadıklarını belirten Başkan Yazıcı, "Serdar Aziz'le, Ozan İpek için yapılan tekliflere güldük geçtik" diye konuştu. - Bursa

Bursaspor Başkanı Yazıcı: Bobo'dan Vazgeçtik

Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Bursaspor Başkanı Yazıcı: Bobo'dan Vazgeçtik - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Miçotakis, Türkevi açılışına katılan Başpiskopos ile görüşmesini iptal etti 00:44 Miçotakis, Türkevi açılışına katılan Başpiskopos ile görüşmesini iptal etti MHP'den ihraç edilen Atila Kaya, zehir zemberek sözlerle partiyi bombaladı! Melih Gökçek yorumu çok konuşulur 23:00 MHP'den ihraç edilen Atila Kaya, zehir zemberek sözlerle partiyi bombaladı! Melih Gökçek yorumu çok konuşulur Aleyna Tilki, yurt dışına çıkarak veda paylaşımında bulundu 22:28 Aleyna Tilki, yurt dışına çıkarak veda paylaşımında bulundu
Orman işçisinin kaçırdığı 15 yaşındaki kız, barakada bulundu 22:00 Orman işçisinin kaçırdığı 15 yaşındaki kız, barakada bulundu Müge Anlı'yı tehdit eden Ümitcan Uygun'a hapis cezası verildi 21:01 Müge Anlı'yı tehdit eden Ümitcan Uygun'a hapis cezası verildi Koyun sürüsüne saldıran ayıları kangal köpekleri uzaklaştırdı 18:59 Koyun sürüsüne saldıran ayıları kangal köpekleri uzaklaştırdı
Son Dakika! Erdoğan'dan ABD-Türkiye ilişkileriyle ilgili açıklama: Şu an gidiş pek hayra alamet değil 18:14 Son Dakika! Erdoğan'dan ABD-Türkiye ilişkileriyle ilgili açıklama: Şu an gidiş pek hayra alamet değil Pakistan uyruklu, evli ve 4 çocuklu adama kaçtı! 18 yaşındaki kadın: Haftanın 3 günü eşiyle, 4 günü de benimle olacak 16:21 Pakistan uyruklu, evli ve 4 çocuklu adama kaçtı! 18 yaşındaki kadın: Haftanın 3 günü eşiyle, 4 günü de benimle olacak
Advertisement