Bursaspor Bayan Boksörleri Ringe Çıkıyor - Son Dakika

Bursaspor Bayan Boksörleri Ringe Çıkıyor

02.01.2012 12:29
Bursaspor Bayan Boksörleri Ringe Çıkıyor, System.String[]

Bursaspor'un bayan boksörleri, Türkiye Boks Federasyonu tarafından Kayseri'de düzenlenecek turnuvaya katılacak.

Bursaspor'un bayan boksörleri, Türkiye Boks Federasyonu tarafından Kayseri'de düzenlenecek turnuvaya katılacak.

Bayan Boksörler, 4 - 9 Ocak tarihlerinde yapılacak turunavada Türkiye Yıldız Genç ve Büyük Bayanlar Boks Şampiyonası'nda ringde çıkacak. Şampiyonada yeşil - beyazlı kulübü, Yıldız Bayanlar 50 kiloda Emine Yiğit, Genç Bayanlarda ise 64 kilo Merve Demirkol temsil edecek.

Sporcuları Yılmaz Çağlar ile birlikte turnuvaya hazırlayan antrenör Abdülkadir Ünsal, Bursaspor ismini şampiyonada en iyi şekilde temsil etmek için çok çalıştıklarını söyledi. Ünsal, "Umarız bu çalışmalarımızın neticesini şampiyonadan madalya çıkartarak alırız." dedi.

Bursaspor Bayan Boksörleri Ringe Çıkıyor

Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Bursaspor Bayan Boksörleri Ringe Çıkıyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Rusya TürkAkım üzerinden Avrupa'ya gaz arzını artırmayı planlıyor Mesut Özil'e imza töreninde Arda Turan soruldu: Çok yetenekli bir kardeşimiz Altının kilogramı 436 bin 500 liraya geriledi Kuyumculardan altına yatırım yapanları heyecanlandıracak tahmin: Bu yıl rekor kıracak Burak Yılmaz'ın sözlerine Mesut Özil'den yanıt: İnşallah Türkiye'yi güzel temsil eder Doğu Türkistanlı Uygur Türkleri, 2019'da kendilerine destek veren Mesut Özil'e imza töreni öncesi teşekkür etti Ali Koç, imza töreninde Mesut Özil transferinin tüm detaylarını anlattı ve Acun Ilıcalı'ya teşekkür etti İş adamına şirketinin önünde kanlı pusu! Kurşun yağmuruna tuttular