Son Dakika Haberleri: Bursaspor Futbol Direktörü Mustafa Er, Görevi Bıraktı

Bursaspor Futbol Direktörü Mustafa Er, Görevi Bıraktı

5 gün önce

Geçtiğimiz sezon Paul Le Guen'in ayrılmasının ardından takımı çalıştıran, bu sezon da futbol direktörlüğü görevine getirilen Mustafa Er, istifa etti.

Bursaspor Futbol Direktörü Mustafa Er, Görevi Bıraktı, System.String[]

Bursaspor Kulübü Futbol Direktörü Mustafa Er görevinden istifa etti. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Mustafa Er, şu ifadeleri kullandı:

"Yaklaşık 2 hafta önce açıklanan Bursaspor Futbol Direktörlüğü görevinden gördüğüm lüzum üzerine ayrılmış bulunmaktayım. Altyapı ve A Takım'da çeşitli kademelerdeki görevlere şahsımı layık gören Başkan Ali Ay ve ilgili yönetim kurulu üyelerine, görev yaptığım tüm pozisyonlarda desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen büyük Bursaspor taraftarına teşekkürü bir borç bilirim."

PAUL LE GUEN'DEN SONRA TAKIMI ÇALIŞTIRMIŞTI

Bursaspor Kulübü'nde geçtiğimiz sezon Paul Le Guen'in gönderilmesinin ardından ligde son 6 haftalık periyotta takımın başında yer alan Mustafa Er, Ali Ay başkanlığındaki yönetimin Samet Aybaba ile anlaşmasının ardından futbol direktörlüğü görevine getirilmişti.


YORUMLAR


Amerikan Futbolunun Yıldızı, 4 Kadına Tecavüz Ettiği Gerekçesiyle Göz Altına Alındı Efsane Futbolcu Cantona, Neymar'ın Yeni Saç Stiliyle Dalga Geçti

Stoke City'nin Yıldızı Shaqiri: Türkiye'ye Transfer Olacağım Ama Bu Sezon Değil Aykut Kocaman, Ali Koç'un "Ayrılık" Telefonuyla Birlikte Yıkıldı