Bursaspor'da Yeni Hedef Demel - Son Dakika

Bursaspor'da Yeni Hedef Demel

24.08.2011 10:42
Bursaspor'da Yeni Hedef Demel, System.String[]

Sağ kanat oyuncusu Michael Chretien Basser'i kadrosuna katmak isteyen Bursaspor, Almanya'nın Hamburg takımında oynayan Guy Demel'i de takibe aldı.

Sağ kanat oyuncusu Michael Chretien Basser'i kadrosuna katmak isteyen Bursaspor, Almanya'nın Hamburg takımında oynayan Guy Demel'i de takibe aldı.

Basser için girişimlerini sürdüren Bursaspor'un 30 yaşında ve 1. 89 boyundaki Fransa doğumlu Fildişi Sahili'den Demel'i de kadrosuna katmak istediği, transfer sezonu sona ermeden kadrosuna atmak istediği bildirildi.

Sırasıyla Nimes Olympique, Arsenal, Borussia Dortmund ve Hamburger takımlarında forma giyen Demel, 2004'ten milli takım formasını giyiyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'la transfer komitesi üyesi Erkan Kamat'ın Belçika'ya giderek yapacakları görüşmelerden sonra transfere noktalayacağı öğrenildi.

Bursaspor'da Yeni Hedef Demel

- Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Bursaspor'da Yeni Hedef Demel - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Buldukları iki açığı Instagram'a bildiren gençlere 50 dolar ödül teklif edildi İran'daki suikast Ortadoğu'yu karıştırdı! Netanyahu 2018'de Fahrizade için "Bu ismi unutmayın" demiş "İntihar etti" dediği eşi kurtuldu, gerçekler ortaya çıktı! Tecavüz edip başından vurmuş CNN Türk'teki tweet hatası alay konusu oldu! Canlı yayında Cemil Çiçekler karıştı Dağlık Karabağ'da hezimete uğrayan Paşinyan, sınırdaki altın madeni için Putin'den yardım istedi Son dakika: 2021'de MTV, trafik ve vergi cezaları yüzde 9,11 oranında artacak Yönetmen yardımcılığını bırakan genç kadın, memleketine dönerek annesiyle ejder meyvesi üretimine başladı Uzun süredir ortalarda görünmeyen Bekir Bozdağ, yanlış paylaşımıyla haber oldu