Bursaspor'dan 'Maske tak, örnek ol' kampanyasına destek - Son Dakika

Bursaspor'dan 'Maske tak, örnek ol' kampanyasına destek

14.07.2020 12:46

- Bursaspor'dan 'Maske tak, örnek ol' kampanyasına destek Bursaspor yöneticileri, teknik heyeti ve futbolcuları 'Maske tak, örnek ol' kampanyasına destek verdi.

- Bursaspor'dan 'Maske tak, örnek ol' kampanyasına destek

BURSA - Bursaspor yöneticileri, teknik heyeti ve futbolcuları 'Maske tak, örnek ol' kampanyasına destek verdi.

Bursa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan 'Temmuz Ayı Pandemi ile Mücadele Eylem Planı' kapsamında, denetim hizmetlerinin sağlıklı olarak yürütülmesi ve yeni bulaşmaların önüne geçmek amacıyla yapılacak etkinliklerle maske, mesafe ve temizliğe dikkat çekmeye tüm hızıyla devam ediyor. Bursa İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Halim Ömer Kaşıkcı'nın 'Maskeni tak, örnek ol' kampanyası kapsamında geçen hafta gerçekleştirdiği Yıldırım, Yenişehir İlçesi ve Bursa Adliyesi denetimlerin ardından bir destekte Bursaspor'dan geldi. Bursaspor Başkanı Mesut Mestan, Genel Müdür Nihal Ferik, Teknik Direktör İrfan Buz ve futbolcular kamera karşısına geçti. Başkan Mesut Mestan 'Maskeni tak, örnek ol' mesajı verirken, Teknik Direktör İrfan Buz, "Bursaspor hepimizin. Sizi en yakın sürede tribünlerde görmek istiyoruz. Korona virüsü birlikte yeneceğiz" diyerek çağrıda bulundu.

Antrenman öncesi hala etkisini sürdüren salgın için kamera karşısına geçen Bursasporlu futbolcular ise 'Şimdi ayrıyız çünkü aramıza koyduğumuz mesafe bizi koruyacak', 'Maske takmak, korona virüs kadar can sıkıcı değildir', 'Maske takmak, korona virüs kadar nefessiz bırakmaz' diyerek, maske, mesafe, temizlik konusunda taraftarlarını ve tüm Bursalıları kurallara uymaya davet etti.

Bursaspor'dan 'Maske tak, örnek ol' kampanyasına destek
Bursaspor'dan 'Maske tak, örnek ol' kampanyasına destek
Bursaspor'dan 'Maske tak, örnek ol' kampanyasına destek
Bursaspor'dan 'Maske tak, örnek ol' kampanyasına destek

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Bursaspor'dan 'Maske tak, örnek ol' kampanyasına destek - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'nin yeni başkanı Joe Biden Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Süleyman Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar! Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu Mustafa Cengiz'in başlattığı kampanya soruldu, Terim'in yüzü şekilden şekile girdi Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı Sevgilisinin acı haberini alınca hastane ortasında kalbine sıktı! Olayın detayları kafa karıştırdı