Bursaspor Eski Başkanı Mesut Mestan, kendisini maç satma ile suçlayan futbolcuyu mahkemeye veriyor - Son Dakika

Bursaspor Eski Başkanı Mesut Mestan, kendisini maç satma ile suçlayan futbolcuyu mahkemeye veriyor

11.10.2020 19:59

Bursaspor'da forma giyen Özer Hurmacı'nın yeşil beyazlıların eski başkanı Mesut Mestan'a yönelik, "Özledik yalanlarını, anlatsana kulübü Adana Demirspor maçında nasıl sattın?" sözleri sonrası Mestan, Hurmacı hakkında hukuki yollara başvuracağını dile getirdi.

Bursaspor'un tecrübeli futbolcusu Özer Hurmacı'dan eski başkan Mesut Mestan'a şok bir suçlama geldi.

Kaptan Özer, geçtiğimiz sezon oynanan Adana Demirspor maçı ilgili flaş bir paylaşım yaptı, "Özledik yalanlarını, anlatsana kulübü Adana Demirspor maçında nasıl sattın? Organizasyon falan merak ediyor insanlar" ifadelerini kullandı.

Bursaspor Eski Başkanı Mestan, kendisini maç satma ile suçladığı Özer Hurmacı'yı mahkemeye veriyor

PAYLAŞIMINI HEMEN SİLDİ

Tecrübeli oyuncu, bu paylaşımı kısa süre içerisinde silerken, Mesut Mestan'dan Özer'e cevap geldi. Konu ile ilgili açıklama yapan Mestan, hukuki süreci başlattığını açıkladı, Özer'in bu iddiaları ispatlaması gerektiğini vurguladı.

Bursaspor'un eski başkanı sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Bursaspor Eski Başkanı Mestan, kendisini maç satma ile suçladığı Özer Hurmacı'yı mahkemeye veriyor
Bursaspor Eski Başkanı Mesut Mestan, kendisini maç satma ile suçlayan futbolcuyu mahkemeye veriyor

Son Dakika Spor Bursaspor Eski Başkanı Mesut Mestan, kendisini maç satma ile suçlayan futbolcuyu mahkemeye veriyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

ABD Adalet Bakanlığı'ndan terör örgütü YPG itirafı: PKK'nın alt koludur Son Dakika: WhatsApp'tan geri adım! Tepki çeken gizlilik sözleşmesi 3 ay ertelendi TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz Biden 1,9 trilyon dolarlık Amerikan Kurtarma Planı'nı açıkladı! Altın fiyatları hareketlendi