Burundi Futbol Federasyonu'ndan TFF'ye ziyaret - Son Dakika

Burundi Futbol Federasyonu'ndan TFF'ye ziyaret

11.11.2019 16:25
Burundi Futbol Federasyonu'ndan TFF'ye ziyaret, System.String[]

Burundi Futbol Federasyonu Başkanı Reverien Ndikuriyo, Türkiye Futbol Federasyonu'nu (TFF) ziyaret ettiBurundi Futbol Federasyonu Başkanı Reverien Ndikuriyo ve Burundi Ankara Büyükelçisi Gerard Ntahorwaroye Bikebako, Türkiye Futbol Federasyonu'na ziyarette bulundu.

Burundi Futbol Federasyonu Başkanı Reverien Ndikuriyo, Türkiye Futbol Federasyonu'nu (TFF) ziyaret etti

Burundi Futbol Federasyonu Başkanı Reverien Ndikuriyo ve Burundi Ankara Büyükelçisi Gerard Ntahorwaroye Bikebako, Türkiye Futbol Federasyonu'na ziyarette bulundu. TFF'nin Riva'daki idari merkezinde gerçekleşen nezaket ziyaretinde, TFF 1. Başkan Vekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı, Burundi heyeti ile bir araya geldi.

Ziyarette TFF Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Hamit Altıntop ile Genel Sekreter Kadir Kardaş ve Burundi Ankara Büyükelçiliği Müsteşarı Esperance Uwimana da bulundu.

Servet Yardımcı tarafından A Milli Takım forması takdim edilen Burundi heyeti, daha sonra Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde incelemelerde bulundu. - İSTANBUL

Burundi Futbol Federasyonu'ndan TFF'ye ziyaret
Burundi Futbol Federasyonu'ndan TFF'ye ziyaret
Burundi Futbol Federasyonu'ndan TFF'ye ziyaret
Burundi Futbol Federasyonu'ndan TFF'ye ziyaret

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Burundi Futbol Federasyonu'ndan TFF'ye ziyaret - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Suudi Arabistan'ın Kızıldeniz kıyısındaki petrol tankerine bombalı saldırı Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir New York Times: Koronavirüs mutasyona uğradı, artık durdurulamaz hale geldi 7 yaşındaki Yağmur'a cinsel istismarda bulunup başını taşla ezerek öldüren sanığa 'iyi hal' indirimi ile 35 yıl hapis Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti Başbakan onayladı, Pakistan'da artık tecavüzcüler hadım edilecek Eski Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, doların neden yükseldiğini anlattı Türk ustanın ürettiği gümüş maskeler 1500 liradan, altın maskeler ise 20 bin liradan satılıyor
16:20