Son Dakika Haberleri: Buse Varol Eşi Alişan'la İlgili Samimi İtiraflarda Bulundu: İlk Görüşmede Bütün Ön Yargılarım Gitti

Buse Varol Eşi Alişan'la İlgili Samimi İtiraflarda Bulundu: İlk Görüşmede Bütün Ön Yargılarım Gitti

4 ay önce

Alişan ile olan evliliği çok konuşulan Buse Varol, Alişan ile olan ilk görüşmelerine ön yargılı gittiğini ancak eşini tanıdıkça ön yargısının kırıldığını söyledi.

Geçtiğimiz Mayıs ayında dünya evine giren ve ardından evliliklerini bebek ile taçlandıran Alişan- Buse Varol çiftinin mutlulukları ekranlara da yansıyor. 5,5 aylık hamile olan Buse Varol, Günaydın'dan Okan Filizçay'ın sorularını yanıtladı. Eşi Alişan'la ilgili açıklamalar yapan Buse Varol, eşiyle ilgili samimi itiraflarda bulundu.

ÇOCUĞUMUZ VİVALDİ DİNLİYOR

Alişan'ın çok heyecanlı ve ilgili olduğunu söyleyen Varol, "Çocuğumuz Vivaldi, Chopin dinliyor" dedi.

ÖĞRENİNCE HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADIM

Buse Varol, yaptıkları test sonucunda hamile olduğunu öğrendiğinde "Ağlayarak aile ve arkadaş çevremizi aradık. Annem rüyasında hamile olduğumu gördüğünü söyledi, ben de "Rüya değil, gerçek" dedim.

ALİŞAN ÇOK HEYECANLI

Eşi Alişan'ın çok heyecanlı ve biraz panik olduğunu söyleyen Varol, " Alişan Bir şey olacak mı! Aman sağlıklı olsun. Onu yapma, şunu yapma diyor" dedi.

"ÖN YARGILIYDIM"

Alişan'ın medyada maço yansıtıldığını ancak gerçekte hiç öyle olmadığını belirten Buse Varol, "Röportajlarda saptırılan açıklamalarla gerçeğin alakası yok. Çok komik, eğlenceli ve düzgün biri. Bana "Senin karışılacak bir şeyin yok. Aslında maço değilim ama beni öyle yansıttılar" dedi.

Alişan'dan Görülmemiş Dans! Buse Varol ve Alişan Eğlenceli Gecesi...

Demet Akalın ile Alişan Sosyal Medya Üzerinden Birbirine Girdi!

Alişan'dan Comolli'ye Davet!

Buse Varol'un İlk Kez Kaç Yaşında Araba Kullandığını Duyunca Çok Şaşıracaksınız?

Alişan, Buse Varol ve Gizem Hatipoğlu'nun Bebeklerini Beşik Kerpmesi Yapıyor...


YORUMLAR


Polisin Baskın Yaptığı İş Yerlerinde Flash Bellekle Oynanan Kumar Yöntemi Açığa Çıktı Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu

AK Parti'den Aday Gösterilmeyen Belediye Başkanı, 3 Bin Kişi ile Birlikte CHP'ye Geçti