Son Dakika Haberleri: Buse Varol, Alişan'ın Eski Nişanlısı Eda Erol Hakkında İlk Kez Konuştu

Buse Varol, Alişan'ın Eski Nişanlısı Eda Erol Hakkında İlk Kez Konuştu

7 ay önce

Oyuncu Buse Varol, katıldığı magazin programında eşi Alişan ile eski nişanlısı Eda Erol hakkında, "Vicdanlı biriyim, ayrılık haberlerine çok üzüldüm" şeklinde konuştu.

Vatan Gazetesi Magazin Müdürü Gülşen Yüksel Salt ile Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı'nın hazırlayıp sunduğu, teve2'de yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk olan Buse Varol, mayıs ayında evlendiği Alişan'ın eski nişanlısı Eda Erol hakkında "Ayrılmalarına üzüldüm" dedi.

"ALİŞAN BEKLESEYDİ ONUNLA EVLENİRDİM"

Katıldığı programda evliliğinden ve doğacak bebeği hakkında samimi açıklamalarda bulunan Varol, Alişan'ın eski nişanlısı Eda Erol için şunları söyledi: "Bir gün TV'de magazin programı izlerken Alişan'ın nişanlandığını, evlenmek üzere olduğu haberine denk geldim. 'Ay bir Alişan, bir de Beyaz vardı. Geriye ben kaldım. Alişan bekleseydi, onunla evlenirdim' diye esprili konuşma yaptım. Ağzımdan çıkan, bir dua gibi evrene mesaj olarak gitmiş. Alişan, mutluluğa adım atarken hangi kafayla bunu söyledim anlamıyorum."

"AYRILDIKLARINDA ÇOK ÜZÜLMÜŞTÜM"

Buse Varol "Alişan'ın, Eda Erol'dan ayrıldığı haberlerini okuyunca bir şey hissettiniz mi?" sorusuna ise şu cevabı verdi:

"Vicdanlı bir insanım. İnanın, ayrılık haberlerine üzüldüm. Sonuçta Eda da, bir genç kız. Evlilik ve yuva hayali kurdu. Ne kadar üzülmüştür. Kendisini tanımıyorum, ama saygı duyuyorum. Sosyal medya bir dönem bizleri kıyasladı. Bu çok üzücü, sıkıcı ve kırıcıydı. Onun da özel hayatı var. Belki annesi, ya da varsa erkek arkadaşı rahatsız oluyor. Belki böylesi onun için daha iyi ve hayırlı olmuştur. Yolu açık olsun, hep mutlu olsun."

"ALİŞAN BİR YOLCULUKTU VE BİTTİ"

Eda Erol ise konuyla ilgili, "Alişan ile nişanlılık dönemi bir yolculuktu ve bitti. Herkese mutluluklar" şeklinde konuşmuştu.

Buse Varol, Düğünün Ertesi Günü Evde Yoğurt Mayaladığı İçin Alişan'ın Çok Şaşırdığını Anlattı

Alişan, Canlı Yayında Buse Varol'la Tanışma Ay Dönümünü Kutladı

Alişan, Bayramı Ailesiyle Geçirmek İçin Gelen Teklifleri Reddetti

Alişan Doğacak Oğluna, Düğününde Nikah Şahitliğini Yapan Başkan Erdoğan'ın Oğlunun İsmini Koyacak


YORUMLAR


23 Yaşındaki Ukraynalı Kadın, TIR Şoförünün Boğazını Kesti Bu Tuvalete Giren, Duvara Not Yazmadan Çıkmıyor

Kadıköy'den Belediye Başkanı Adayı Olan Emre Kınay, Eleştirilere Ateş Püskürdü