Son Dakika Haberleri: Buse Varol'la Fotoğraf Paylaşan Alişan Yorum Yağmuruna Tutuldu

Buse Varol'la Fotoğraf Paylaşan Alişan Yorum Yağmuruna Tutuldu

9 ay önce

Yakın zamanda Buse Varol'la dünya evine giren ve baba olmak için gün sayan Alişan'ın eşiyle paylaştığı fotoğraf "mahrem" tepkilerine neden oldu.

Düğünlerinin ardından sosyal medya hesaplarından birbirlerine duydukları aşkı gösteren paylaşımlarda bulunan Alişan ve Buse Varol, bazı paylaşımları üzerinden de eleştiri almıştı. Alişan haklarında yapılan tüm bu eleştirel yorumlara inat aşkını gösteren bir fotoğraf daha paylaştı. Şarkıcının paylaşımı kısa sürede tüm tepkileri topladı.

"YUH BANA BE!"

Eşinin kendisini yanağından öperken çekilmiş bir fotoğrafı hesabına yükleyen şarkıcı kendisine gelen 'mahrem' yorumları sonrasında şu açıklamayı yaptı: "Çok özel ve mahrem bir fotoğraf evet… Karım beni yanağımdan öpüyor ve ben kendi sayfamdan paylaşıyorum yuh bana be!"

ÖZEL HAYATINIZI BU KADAR PAYLAŞMAYIN

Alişan'ın takipçileri fotoğrafın altına "Bu kadar özelinizi paylaşmayın", "Sizi böyle bilmezdi.", "Gereksiz bir foto" gibi yorumlar yaptı.

Oyuncu Buse Varol Gündüz Kuşağında Kadın Programı Sunacak

Kısa Süre Önce Dünya Evine Giren Alişan ve Buse Varol'dan Müjdeli Haber: Bebek Geliyor

Evlendikten Sonra Popülerlikleri Artan Alişan-Buse Çifti 700 Bin TL'lik Reklam Anlaşması İmzaladı


YORUMLAR


Bakan Müjdeyi Verdi! Nöbetçi Noter Uygulaması Başlıyor Gözaltına Alın Genç Kızın, Polisin Tacizine Uğradığı İddiasına AK Parti'den İlk Yorum Geldi

Ünlü Futbolcu Emre Mor, Fotoğraflarını Beğenen Güzel Kadına Araba Hediye Etti