Business Class Fiyatına First Uçuş Fırsatı - Son Dakika

Business Class Fiyatına First Uçuş Fırsatı

18.02.2012 11:29
Business Class Fiyatına First Uçuş Fırsatı, System.String[]

British Airways, İstanbul'dan Amerika ve Kanada'ya Club World First ayrıcalıklarından yararlanma fırsatı sunuyor.

British Airways, İstanbul'dan Amerika ve Kanada'ya Club World (Business Class) ile seyahat edecek yolcularına First ayrıcalıklarından yararlanma fırsatı sunuyor.

British Airways, İstanbul'dan Amerika ve Kanada'ya Club World (Business Class) ile seyahat edecek yolcularına First ayrıcalıklarından yararlanma fırsatı sunuyor.

British Airways yolcuları, Amerika ve Kanada uçuşlarında Business Class fiyatına gidiş veya dönüş seyahatlerinde First uçabilecekler.

30 Haziran 2012 tarihine kadar biletlerini British Airways internet sitesi 'ba.com' üzerinden veya seyahat acentalarından satın alan yolcuların, rezervasyon yaptırdıkları sırada hangi yöne First uçacaklarını seçmeleri yeterli olacaktır.

Bu uygulama New York, Boston, Chicago, Washington, Miami, Atlanta, Dallas, Houston, Philadelphia, Phoenix, San Francisco, Los Angeles, Seattle, Vancouver, Toronto için geçerlidir.

Satış dönemi 30 Haziran 2012 tarihine kadar geçerlidir.

Uçuş dönemi 30 Eylül 2012 tarihine kadar başlayan seyahatler için geçerlidir.

Bu kampanya için herhangi bir ekstra ücret ödenmesi gerekmemektedir.

Business Class Fiyatına First Uçuş Fırsatı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Ekonomi Business Class Fiyatına First Uçuş Fırsatı - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Ford ve Volkswagen tercihini Türkiye'den yana kullandı: Kocaeli'ye 800 milyon euroluk yatırım yapacaklar Adana'da ikinci Taksim vakası: Genç kızı adım adım takip edip taciz etti Eşiyle görüntülenen Emre Belözoğlu'nun maske takmaması şaşkınlık yarattı Barcelonalı Pedri, Ferencvaros maçına taksiyle geldi, elindeki market poşeti dikkat çekti Çoban uyuya kalınca kurtlar sürüye saldırdı: 30 koyun telef, 50'si kayıp Cinsel istismara uğrayan kız çocuğu yaşadığı dehşeti anlattı: Uyandığımda çırılçıplaktım Deniz Akkaya ve Sevda Türküsev, görücü usulü evlilik konusunda canlı yayında birbirine girdi Ermenistan'a cepheyi dar eden SİHA'lar, Azerbaycan halkının gündemi oldu: Ele geçirilen köylere "Bayraktar" adı verilsin