Adana'da Busıness Cup Turnuvası Başlıyor - Son Dakika

Adana'da Busıness Cup Turnuvası Başlıyor

10.10.2014 16:17
Adana'da Busıness Cup Turnuvası Başlıyor, System.String[]

Adana'da önemli kuruluşların katılımıyla gerçekleşecek olan Busıness Cup Futbol Turnuvası Pazar günü start alıyor.

Adana'da önemli kuruluşların katılımıyla gerçekleşecek olan Busıness Cup futbol turnuvası pazar günü start alıyor. Toplam 10 takımın iki grup halinde mücadele vereceği turnuva öncesinde Hilton Oteli'nde tanıtım ve grup belirleme toplantısı yapıldı.

Adana Yetkilisi Murat Narman, toplantıda yaptığı konuşmada, "Kapsamlı bir turnuva düzenliyoruz. Diğer illerde yaptık ama Adana'da ilkini gerçekleştiriyoruz" dedi.

Adana Sorumlusu Kerem Özgün de katılımcılara başarı dileğinde bulundu.

Toplantıya onur konuğu olarak eski futbolculardan Volkan-Serkan Bekiroğlu kardeşler katıldı. Volkan ile Serkan, "Turnuvadan mutlaka zevk almaya bakın. Bizlerde yıllarca profesyonel oynadık. Hakemin bitiş düdüğü ile birlikte dostça sahadan ayrıldık" diye konuştu.

Grup belirleme bölümünden önce pasta kesimi yapıldı. Volkan-Serkan Bekiroğlu kardeşlerin yanı sıra Murat Narman ve Kerem Özgün de pasta kesimine katıldı.

Turnuvada mücadele edecek takımlar ve grupları şöyle:

A GRUBU: Adana Basınspor, Avize Sepetim.com, Mengerler, Pakfırın ve Temsa Global

B GRUBU: Acıbadem, Kazancılar, Oto Pratik, Özgür Atermit, Ye Doy Mersin - ADANA

Adana'da Busıness Cup Turnuvası Başlıyor
Adana'da Busıness Cup Turnuvası Başlıyor
Adana'da Busıness Cup Turnuvası Başlıyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Adana'da Busıness Cup Turnuvası Başlıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Türk-İş'in Bakan'a yönelttiği soru asgari ücret zammı görüşmelerine damga vurdu: Bu ücretle geçinmek mümkün mü? Türkiye'de kayıt altında bulunan Suriyeli sayısı 3 milyon 638 bin 288 kişi olarak açıklandı İmamoğlu müjdeyi verdi: İBB inşaatları duran 4 metro hattı için çalışmalara başlıyor Asgari ücret zammı için ilk toplantı başladı Oyundan çıkarken tepki gösteren Yusuf Yazıcı'ya hocası Galtier'den uyarı Acun Ilıcalı duyurdu! Ünlü oyuncu Cemal Hünal, Survivor 2021'de boy gösterecek Eşinin terk ettiği koca, 7. kata çıkıp intihara teşebbüs etti! Vatandaşlar film izler gibi izledi Müşterinin bıraktığı 2 bin dolarlık bahşişi alamayan garson için devreye patronu girip çek yazdı