Bütün Anneler Melektir Filmi - Son Dakika

Bütün Anneler Melektir Filmi

06.12.2013 12:00
Bütün Anneler Melektir Filmi, System.String[]

Bütün Anneler Melektir filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Bütün Anneler Melektir filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Babasıyla birlikte yaşayan Zeynep, annesinin öldüğünü sanmaktadır. Annesi Selma, yıllar önce kendisini kıskanan eşi tarafından evinden ve çocuğundan uzaklaştırılmıştır. Fikret, karısından şüphe ettiği için yıllar sonra pişmanlık duyar. İzini bulduğu Selma’ya kendini affettirmesi ve kızına annesinin yaşadığını söylemesi o kadar da kolay olmayacaktır.

Yönetmen: Orhan Aksoy

Senaryo: Orhan Aksoy

Oyuncular: Nergis Cansevdi, Gülistan Güzey, Metin Serezli, Ediz Hun, Hülya Koçyiğit

Filmin Türü: Drama, Aile

Orijinal Adı: Bütün Anneler Melektir

Yapımcı Firma: Erman Film

Yapım Yılı: 1971

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 79 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

Bütün Anneler Melektir Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Bütün Anneler Melektir Filmi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

G.Saray Falcao'yu satarsa, bonservisinin yüzde 60'ı Monaco'ya verilecek Erdoğan'dan "Artan korona vakaları sonrası yeni tedbirler gelecek mi?" sorusuna yanıt FIFA'daki dosyaları nedeniyle Beşiktaş ocak ayında transfer yapamayabilir İstanbul'daki toplantıya çağrılmayan İmamoğlu suskunluğunu bozdu: Büyük nezaketsizlik Son dakika: Kayseri'deki bombalı saldırının faili PKK'lı terörist Irak'ta yakalanıp Türkiye'ye getirildi Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, İstanbul'daki pandemi toplantısına çağrılmayan İmamoğlu'yla görüşecek Nihat Hatipoğlu'nu şaşkına çeviren olay: Sokaktan hayretler içinde geçtim Bakan Koca'nın açıklamalarının ardından İstanbul'da uzun test kuyrukları oluştu