Bütün Kadınların Kafası Karışıktır - Son Dakika

Bütün Kadınların Kafası Karışıktır

3 yıl önce

Ece Temelkuran'ın aynı adlı kitabından esinlenerek yazılan komedi oyunu "Bütün Kadınların Kafası Karışıktır", sizler için sahnelenmeye hazırlanıyor.

Bütün Kadınların Kafası Karışıktır, System.String[]

Ece Temelkuran'ın aynı adlı kitabından esinlenerek yazılan komedi oyunu "Bütün Kadınların Kafası Karışıktır", sizler için sahnelenmeye hazırlanıyor.


"Bütün Kadınların Kafası Karışıktır", dikkat çekici ekibiyle güldürmeye geliyor!


Yazan: Selen Uçer, Seray Şahiner


Yöneten: Selen Uçer


Dramaturg: Saim Güveloğlu


Dekor, kostüm: Natali Yeres


Oyuncular: Deniz Çakır, Füsun Demirel, Zeynep Kankonde, İpek Türktan Kaynak, Kadir Çermik


Kadınların "Bunalım Komedisi" herkesi etkisi altına alacak!


Ece Temelkuran'ın 1996 yılında yayınlanan ilk kitabı, önce Seray Şahiner tarafından uyarlandı, sonra Selen Uçer tarafından günümüzde geçen bir olay örgüsü eklenerek kara komik bir oyuna dönüştürüldü. Kitabın yeni bir yorumu olarak nitelenebilecek "Bütün Kadınların Kafası Karışıktır", dikkat çekici oyuncu kadrosuyla yılın en iddialı "Bunalım Komedisi"ne imza atmaya hazırlanıyor.


Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu'nun sanatseverlerle buluşturduğu oyunun yönetmenliğini ödüllerle dolu oyunculuk kariyerine bu projeyle yazar ve yönetmenliği de ekleyen Selen Uçer yapıyor. Tanınan ve sevilen oyuncular Deniz Çakır, Füsun Demirel, Zeynep Kankonde, İpek Türktan Kaynak ve Kadir Çermik'in alışkın olunan; ama bir o kadar da eğlenceli ve sıra dışı olabilen 5 karakteri canlandırdığı oyun, her türlü baskı altında verilen yaşam mücadelesini, kadınlarının kafasındaki "sistemli karışıklığı" sorguluyor.


Kocasından ayrılan, son kitabı yeni yayınlanmış yazar Ebru Uysal, bir buhran geçirmektedir. Evinin balkonundan bir intihar girişiminde bulunur. Komşuları Perran, ünlü şarkıcı Meltem Kaya ve yardımcısı Aysel cama çıkarlar ve onu durdurmaya çalışırlar. Ebru'nun isyanı devam ederken yüzleşmeler yaşanacaktır.


Detaylar :


İl : Trabzon


İlce : Merkez


Mekan : KTÜ AKM Salonu


Mekan Adresi : PK 61080


Başlangıç Saati : 12.04.2017 20: 00: 00


Bitiş Saati : 12.04.2017 22: 00: 00


Kategori : Bütün Kadınların Kafası Karışıktır


Tür : Sahne Sanatları


Ücretlimi? : Hayır

Kaynak: Etkinlik.io

Haber Yayın Tarihi: 12.04.2017 01:04 Son Dakika

Burun ameliyatı olmaya gitti, kalbinin doğuştan delik olduğunu öğrendi
Kim Milyoner Olmak İster'de 60 bin TL'lik yemek sorusu yarışmacıya zor anlar yaşattı Bakan Soylu'nun taziyelerini ilettiği Nakşibendi şeyhinin ölümünde sır perdesi aralandı

Son Dakika Haberleri