Füsun Önal, Tarkan İle Bir Araya Geldi - Son Dakika

Füsun Önal, Tarkan İle Bir Araya Geldi

17.09.2013 06:03
Füsun Önal, Tarkan İle Bir Araya Geldi, System.String[]

Tarkan'ın en büyük hayranlarından biri olan Füsun Önal, "Sevgilimden bile çok seviyorum." dediği mega starı kulisinde ziyaret etti.

Ünlü şarkıcı Füsun Önal, hayranı olduğu Megastar Tarkan'la bir araya gelme hayalini sonunda gerçekleştirdi. Tarkan'ın hiçbir konserini kaçırmayan Önal, geçtiğimiz haftalarda sahne öncesi Megastar'la buluştu. Kulise giderek ünlü şarkıcıya duyduğu sevgiyi dile getiren Önal, "Sevgilimden bile daha çok sevdiğim" dediği Tarkan'la sohbet edip fotoğraf çektirdi. Megastar da, Önal'ın kendisine gösterdiği ilgiden çok mutlu olduğunu dile getirdi. Füsun Önal, bir röportajında Tarkan'a olan hayranlığını şöyle dile getirmişti: "Karşımdaki kişinin en az benim kadar enerjik olması gerekiyor. Bunun için de genç olması lazım. Kenan Doğulu ya da Tarkan'la flört etmek isterdim. Hayatıma giren adamlar da Tarkan ve Kenan'ı çok kıskanır."

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Füsun Önal, Tarkan İle Bir Araya Geldi

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Füsun Önal, Tarkan İle Bir Araya Geldi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti