Son Dakika Haberleri: Büyük Bayanlar Türkiye Şampiyonası Tekirdağ'da Yapılacak

Büyük Bayanlar Türkiye Şampiyonası Tekirdağ'da Yapılacak

12 ay önce

Türkiye Kadınlar Güreş Şampiyonası’nın eleme ve yarı final müsabakaları Tekirdağ’da yapılıyor.

Büyük Bayanlar Türkiye Şampiyonası Tekirdağ'da Yapılacak, System.String[]
Türkiye Kadınlar Güreş Şampiyonası'nın eleme ve yarı final müsabakaları Tekirdağ'da yapılıyor.

Adana'da Yüreğir Belediyesi sponsorluğunda Serbest Rize'de Çaykur sponsorluğunda Greko-Romen güreş şampiyonasının ardından şimdi de Türkiye Güreş Federasyonu, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürlüğü organizesiyle 06-07 Ocak tarihlerinde Süleymanpaşa ilçesinde Kadınlar Türkiye Şampiyonası yapılacak.

Türkiye'nin kilolarında en başarılı sporcularının mindere çıkacağı şampiyonada kadınlar 2020 Olimpiyatlarına uzanan yolda en ciddi sınavlarından birini verecek.

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, erkeklerde geçtiğimiz ay sonu iki önemli şampiyonayı geride bıraktıklarını belirterek, "Şimdi mindere çıkma sırası kadınlarda. Türkiye şampiyonasında kilolarında en başarılı sporcular kıyasıya mücadele edecekler. Elbette hedef 2020 Tokyo Olimpiyatları. Burada elde edilecek sonuçlar sporcularımız açısından büyük önem taşıyor. Ben tüm sporcularımıza başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

Süleymanpaşa ilçesinde bulunan İsmet İnönü Spor Salonu'nda düzenlenecek şampiyonada, yarın eleme ve yarı final müsabakaları yapılacak. - TEKİRDAĞ

YORUMLAR


15 Temmuz'un Sembol İsmi Tijen Karaş, Bakın Şimdi Ne Yapıyor! Doktor Cinayetinde Siyah Dekolteli Tuzak! İfadeler Kan Dondurdu

Son Dakika! İçişleri Bakanı Soylu Açıkladı: Bugüne Kadar 215 Bin 92 ByLock Kullanıcısı Tespit Ettik