'Büyük Komedi Gecesi' 1 Ekim'de İzleyiciyle Buluşmaya Hazırlanıyor - Son Dakika

'Büyük Komedi Gecesi' 1 Ekim'de İzleyiciyle Buluşmaya Hazırlanıyor

29.09.2016 15:27
'Büyük Komedi Gecesi' 1 Ekim'de İzleyiciyle Buluşmaya Hazırlanıyor, System.String[]

Her birinin kendisine ait tek kişilik stand-up gösterileri olan komedyenlerin en iyi 15'er dakikalık performanslarını sergiledikleri stand up gecesi için geri sayım başladı.

Sezonu Trump Gösteri ve Sanat Merkezi'nin 500 koltuk kapasiteli büyük salonunda açacak olan ekibin yeni sezon ilk gösterisindeki konuğu ünlü oyuncu Hakan Yılmaz olacak.

Cem İşçiler'in moderatörlüğünde, Ali Rıza Tanyeli, Cihan Talay ve Onur Gökçek'in sahne alacağı komedi gecesi, 1 saati aşkın bir süre seyircilere kesintisiz kahkaha vaad ediyor.

Geçen sezon İstanbul ve İzmir'de büyük kalabalıklara karşı muhtelif komedyenlerle sahneye çıkan ekip, sezonu Trump Gösteri ve Sanat Merkezi'nde 1 Ekim'deki Prömiyer ile açtıktan sonra 22 Ekim'de Torium Sahne'de ve Kasım ayında da İzmir'de sahne alacak.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Büyük Komedi Gecesi' 1 Ekim'de İzleyiciyle Buluşmaya Hazırlanıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Canlı yayında "Ordu Katar'a satıldı" tartışması! CHP'li Erdal Aksünger, Serkan Toper'in üzerine yürüdü 'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe İHA üretim merkezini görüntülerken gözaltına alınan 2 Rus vatandaşının televizyoncu olduğu ortaya çıktı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı iddia edildi İnsansız Hava Aracı AR-GE Merkezi'ni görüntüleyen 2'si Rus 3 kişi gözaltına alındı Fransa Cumhurbaşkanı Macron'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Fransa'nın başına beladır" sözlerine yanıt Hafta sonu 56 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Neleri yapmak serbest, kimler yasaktan muaf?