Büyük Önder Atatürk Çorlu'da anıldı - Son Dakika

Büyük Önder Atatürk Çorlu'da anıldı

10.11.2019 11:08
Büyük Önder Atatürk Çorlu'da anıldı, System.String[]

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 81. yılında, Çorlu'da yapılan törenle anıldı.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 81. yılında, Çorlu'da yapılan törenle anıldı.

Atatürk Anıtı'nda düzenlenen törende, saygı duruşu ve askeri bando eşliğinde okunan İstiklal Marşı'nın ardından anıta çelenk sunuldu.

Buradaki törenin ardından program Halk Eğitim Merkezi'nde devam etti.

Askeri personel tarafından günün anlam ve önemi belirten konuşmanın ardından Atatürk'ün hayatını anlatan piyes ve gösteriler yapıldı.

Törene, Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı, 5. Kolordu ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Tevfik Algan, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Çorlu Emniyet Müdürü Serdar Kurtoğlu, birim müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve halk katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Büyük Önder Atatürk Çorlu'da anıldı - Son Dakika


Son Dakika

ABD Başkanı Trump canlı yayın tartışmasında duyurdu: Haftalar içinde koronavirüs aşısı elimizde olacak İYİ Parti'de Ümit Özdağ'dan sonra yeni kriz! İstifa eden İsmail Ok: Sarosçu Hasan Seymen, Biden ile görüştü İmamoğlu, İstanbul için düzenlenen koronavirüs toplantısını Bakan Koca'nın paylaşımından öğrendi Yusuf Yazıcı, Lille formasıyla Sparta Prag karşısında 3 gol attı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı