Son Dakika Haberleri: Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz

Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz

3 ay önce

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 80'inci yılı dolayısıyla Tarsus, Erdemli, Silifke ve Gülnar'da anma törenleri düzenlendi.

Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz, System.String[]
Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 80'inci yılı dolayısıyla Tarsus, Erdemli, Silifke ve Gülnar'da anma törenleri düzenlendi.

Tarsus'da Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törende, Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal, Garnizon Komutanı Bakım Yüzbaşı Şükrü Uzundağ, Belediye Başkan Vekili Ali Şimşek ile diğer ilgililer Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.

Atatürk'ün hayata gözlerini yumduğu saat 09.05'te sirenlerin çalmasıyla saygı duruşunda bulunuldu, ardından İstiklal Marşı okundu.

Etkinlik, Şehit İshak İlkokulu'nda düzenlenen programın ardından sona erdi.

Erdemli

Erdemli'de de Devlet Bahçeli Meydanı'ndaki törende, Erdemli Kaymakamı Avni Kula, Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ile diğer protokol üyeleri, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.

Saat 09.05'i gösterdiğinde çalınan siren eşliğinde saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Erdemli Belediyesi Kültür Merkezi'nde devam eden etkinlik, Özel Değişim Okulları öğrencilerinin hazırladığı anma programının ardından son buldu.

Silifke

Silifke'de, Kaymakam Şevket Cinbir, Belediye Başkanı Mustafa Turgut ve Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Köklü, Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.

Saatler 09.05'i gösterdiğinde, saygı duruşunda bulunuldu, ardından İstiklal Marşı okundu.

Anma programı, Kültür Merkezi'ndeki programın ardından sona erdi.

Gülnar

Gülnar Hükümet Konağı önünde başlayan tören, çelenk sunumuyla başladı. Saat 09.05'te sirenlerin çalmasıyla askeri ve mülki erkan ile vatandaşlar, saygı duruşunda bulunup, İstiklal Marşı'nı okudu.

Gülnar Kültür Merkezi'nde devan eden program, çeşitli etkinliklerin gerçekleştirilmesiyle sona erdi.Keles'te Nereyi Kazsan Maden Suyu Fışkırıyor Sedat Peker, Ne İş Yaptığını ve Aylık Gelirini Açıkladı

Turkcell'in Geliştirdiği Yerli Arama Motoru Yaani, Yapılan Bazı Aramalarda Büyük Bir Skandala İmza Attı