Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz - Son Dakika

Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz

10.11.2019 17:00
Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz, System.String[]

Trakya Üniversitesi (TÜ) öğrencileri, Anıtkabir'de düzenlenen törene katıldı.

Trakya Üniversitesi (TÜ) öğrencileri, Anıtkabir'de düzenlenen törene katıldı.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 81'inci yılında Anıtkabir'de düzenlenen devlet töreninde 30 üniversite öğrencisi, 10 engelli öğrenci, İşaret Dili Çevirmeni ve Eğitmeni Dilek Çayır ve 5 üniversite personeli yer aldı.

Anıtkabirdeki törenin ardından üniversite öğrencileri, Ankara Kalesi ve Anadolu Medeniyetleri Müzesi'ni de ziyaret etti.

TÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Burak İşçimen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün her Türk gencinin ruhunda yaşadığını belirterek, "Sosyal bütünleşmeyi sağlamada önemli bir rol üstlenen Trakya Üniversitesi bu kapsamda Anıtkabir'deki törenlerde de yer aldı. Öğrencilerimiz ve personelimizle her zaman büyük bir aile olmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz
Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz
Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz - Son Dakika


Son Dakika

Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Hatay'daki patlamanın ardından ilk görüntüler geldi Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı İlk defa Ay'ın güneş gören yüzünde su bulundu Beşiktaş, Yukatel Denizlispor'u deplasmanda 3-2 yendi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Sosyal medya hesapları yalanladı