'Büyük Sürgün'e Ada Halkından Yoğun İlgi - Son Dakika

'Büyük Sürgün'e Ada Halkından Yoğun İlgi

17.08.2013 09:02
'Büyük Sürgün'e Ada Halkından Yoğun İlgi, System.String[]

Tolgahan Sayışman ve Saadet Işıl Aksoy'un Başrollerini Paylaştığı 'Büyük Sürgün' İsimli Filmin...

Tolgahan Sayışman ve Saadet Işıl Aksoy'un başrollerini paylaştığı 'Büyük Sürgün' isimli filmin çekimleri Büyükada'da devam ediyor. Yoğun bir tempoyla çalışan ekibi, ada halkı da yakından takip ediyor. Film ekibi önceki gün Ada Kahvaltı adlı mekanda bir süre oturup dinlendi. Sıcaktan korunmak isteyen bazı oyuncular, bir süre gölge altında serinlemeye çalıştı. O gün, filmin başrol oyuncuları Saadet Işıl Aksoy, Tolgahan Sayışman ve Mahir Günşıray da, sahneleri olduğu için setteydi. Hayranları, ünlü oyuncuları görmek için sete akın etti.

İMKANSIZ AŞK

Erol Özlevi'nin yönettiği film; 1964 yılında, Rum 'Eleni' ile adalı bir faytoncunun oğlu olan 'Sedat'ın, Büyükada'da geçen imkansız aşkını anlatıyor.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

'Büyük Sürgün'e Ada Halkından Yoğun İlgi

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin 'Büyük Sürgün'e Ada Halkından Yoğun İlgi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz İtalya Kupası maçında kural hatası yapan Roma'ya hükmen mağlubiyet cezası verildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü