Büyük Taarruzun 96. Yıl Dönümünde Esat Kabaklı Konser Verdi - Son Dakika

Büyük Taarruzun 96. Yıl Dönümünde Esat Kabaklı Konser Verdi

2 yıl önce

Büyük Taarruzun 96. Yıl dönümünde Esat Kabaklı konser verdiAFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen 25 Ağustos Kültür ve Sanat Şenlikleri kapsamında Şuhut Belediye Şehir Stadyumu'nda Esat Kabaklı konseri düzenlendi.

Büyük Taarruzun 96. Yıl Dönümünde Esat Kabaklı Konser Verdi, System.String[]

Büyük Taarruzun 96. Yıl dönümünde Esat Kabaklı konser verdi


AFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen 25 Ağustos Kültür ve Sanat Şenlikleri kapsamında Şuhut Belediye Şehir Stadyumu'nda Esat Kabaklı konseri düzenlendi.

İlçe Şehir Stadyumu'nda düzenlenen Esat Kabaklı konserine Orman ve Su İşleri Eski Bakanı Prof.Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekilleri Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Şuhut İlçe Kaymakamı Dr. Mehmet Boztepe, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Ak Parti İlçe Bakanı Gültekin Özdemir, Protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Orman ve Su İşleri Eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ve Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt günün anlam ve önemine binaen bir konuşma gerçekleştirdi. Daha sonra Esat Kabaklı konseri ile Şuhut'lu vatandaşlar doyasıya eğlendi. Açık hava konseri sonrasında F klavye yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi. Son olarak Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Ses Sanatçısı Esat Kabaklı'ya çiçek takdim ederek program sona erdi.

Büyük Taarruzun 96. Yıl Dönümünde Esat Kabaklı Konser Verdi

Haber Yayın Tarihi: 26.08.2018 01:07 Kaynak: İHASon Dakika

Beren Saat'in yere yatarak verdiği poz takipçilerini ikiye böldü
Tarladan ürün aldı, parasını sulama borusuna sıkıştırıp gitti Erdoğan'ın Kanal İstanbul açıklaması, Silivri'de emlak piyasasını hareketlendirdi