Son Dakika Haberleri: Büyükada'da fayton paniği! Bir anda koşmaya başlayan atlar tehlike saçtı

Büyükada'da fayton paniği! Bir anda koşmaya başlayan atlar tehlike saçtı

7 gün önce

Büyükada'da faytona sürülen atlar sıcaktan bunalınca bir anda koşmaya başladı. Vatandaşlar ezilmekten son anda kurtuldu, fayton yola devrildi O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

İstanbul Büyükada'da faytona sürülen atlar iddiaya göre sıcaktan bunalınca bir anda koşmaya başladı. Vatandaşlar ezilmekten son anda kurtulurken, kaldırıma çarpan faytonun devrilmesi sonucu atlar yaralandı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Büyükada'da geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda, bir faytona sürülen atlardan ikisi iddiaya göre sıcaktan bunalınca kontrolden çıktı. Arkalarındaki faytonla beraber bir anda koşmaya başlayan atlar yolda tehlike saçtı.

EZİLMEKTEN SON ANDA KURTULDULAR

O sırada yol üzerinde bebek arabalarıyla duran iki kadın kendilerine doğru gelen atları fark ederek yolun kenarına kaçtı. Diğer vatandaşlar da yola atlayarak atları durdurmaya çalışsa da başarılı olamadı. Vatandaşlar kendilerine doğru hızla koşan atların altında ezilmekten son anda kurtuldu. Tekerinin kaldırıma çarpmasıyla fayton yola devrilirken atlar da yaralandı.

O ANLAR KAMERADA

Atların kontrolden çıkarak yolda koştukları anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde bebek arabalı iki kadın atları fark ederek kaçıyor, diğer vatandaşlar da atları durdurmaya çalışıyor. Atlar hızla koşuyor ve fayton yola devriliyor.

Büyükada'da fayton paniği! Bir anda koşmaya başlayan atlar tehlike saçtı
Haber Yayın Tarihi: 12.07.2019 10:25 Kaynak: İHA

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız


'Kocanı sana aşık ettireceğim' dediği kadına 500 bin liralık senet imzalatan dolandırıcı bu kez yakayı ele verdi Maçka Parkı'nda güpegündüz kapkaç! Ağaçların arasından çıkıp genç kadının çantasını çaldılar MSB'den "Kıbrıs Barış Harekatı" paylaşımı 19 Temmuz Milli Piyango çekiliş sonuçları noter huzurunda çekilerek açıklandı