Son Dakika Haberleri: Büyükada'da, faytoncunun baygın düşen atı zorla yerden kaldırmaya çalıştığı anlar kamerada

Büyükada'da, faytoncunun baygın düşen atı zorla yerden kaldırmaya çalıştığı anlar kamerada

2 ay önce

Büyükada'da faytona sürülen at bitkin düştü, faytoncu zorla yerden kaldırmaya çalıştı. Atın durumuna acıyan vatandaş faytoncuya tepki gösterdi. O anlar kameraya yansıdı.

Büyükada'da faytona sürülen bir at bitkin düşerek yere yığıldı. Faytoncu ise yere yığılan atı çekerek zorla kaldırmaya çalıştı. Atın durumuna acıyan bir vatandaş faytoncuya tepki göstermekten kendini alamadı. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

İŞİNE DEVAM EDEBİLMEK İÇİN ATI KALDIRMAYA ÇALIŞTI

Büyükada'da faytona sürülen bir at, yoğun tempoya dayanamayarak bitkin düşüp yere yığıldı. Faytoncu ise işine devam edebilmek için atı çekerek yığıldığı yerden kaldırmaya çalıştı. Faytoncunun zorla kaldırmaya çalıştığı atın durumuna acıyan bir vatandaş faytoncuya tepki gösterdi.

O ANLAR KAMERADA

Faytoncunun bitkin düşüp yere yığılan atı zorla kaldırmaya çalıştığı anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde faytoncu, yere yığılan atı zorla kaldırmaya çalışıyor. Bir vatandaş da atın durumuna kayıtsız kalamayarak faytoncuya tepki gösteriyor.

Büyükada'da, faytoncunun baygın düşen atı zorla yerden kaldırmaya çalıştığı anlar kamerada
Haber Yayın Tarihi: 22.08.2019 09:52 Kaynak: İHA

YORUMLAR


'Hanımağa', gözcülük yapanlara cinsel ilişki ücretinde indirim yapmış
Azil süreciyle başı dertte olan Trump'tan sosyal medyada gündem olan mesaj: Darbeyi durdurun İngiltere Parlamentosu, yeni Brexit anlaşması oylamasının ertelenmesine karar verdi