Son Dakika Haberleri: Büyükçekmece'de Hırsızlık Şüphelileri Kamerada

Büyükçekmece'de Hırsızlık Şüphelileri Kamerada

5 gün önce

Haber: İSTANBUL DHABüyükçekmece'de yazlık bir sitedeki eve girerek hırsızlık yaptığı iddia edilen 4 kişinin görüntüleri güvenlik kameralarına yansıdı.

Büyükçekmece'de Hırsızlık Şüphelileri Kamerada, System.String[]
Haber: İSTANBUL DHA

Büyükçekmece'de yazlık bir sitedeki eve girerek hırsızlık yaptığı iddia edilen 4 kişinin görüntüleri güvenlik kameralarına yansıdı. 

Sabah saat 6 buçuk sıralarında Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde önce 2 kişi apartmana giriyor.  Peşlerinden gelen 2 kişi ise sahile doğru yöneliyor. Apartmana giren 2 kişiden biri daha sonra apartmandan çıkarak sahile ilerledi. Sahil tarafındaki güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde 3 kişi buluşarak tekrar apartmaana döndü. Rahat görüntüleriyle dikkat çeken şüpheliler 10 dakika apartmanın içerisinde kaldıktan sonra birlikte koşarak uzaklaştı. Ev sahibi polise verdiği ifadede, 3 cep telefonu, 2 bin liraya yakın para ve bir şapkanın çalındığını ifade etti. Polis şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Görüntü Dökümü:

GÜVENLİK KAMERASI

-Şüphelilerin gelişi

-Apartmana girişi

-Çıkışları ve kaçışları

-Detaylar

YORUMLAR


Şarampole Devrilen Hafif Ticari Araç Yandı: 5 Kişi Yaralandı Hırsızlıktan Yakalanan Kadın Kucağında Çocuğuyla Adliyeye Sevk Edildi

Erzincan'ın Tercan İlçesindeki Müftülük Toplantısında Silahlar Çekildi: 5 Ölü, 2 Yaralı Kurban Bayramı Tatili İçin Yola Çıkacaklar Dikkat! İşte İstanbul Trafiğinde Son Durum