Büyükçekmece'de villaya kumar baskını: Ramazan öncesi son kez oynadık - Son Dakika

Büyükçekmece'de villaya kumar baskını: Ramazan öncesi son kez oynadık

Büyükçekmece\'de villaya kumar baskını: Ramazan öncesi son kez oynadık
Son Güncelleme: 02.04.2022 10:21

Emniyet güçleri Büyükçekmece'de kumarhaneye çevrilen bir villaya baskın yaptı. Villada kumar oynayan ve oynatan 13 kişi gözaltına alınırken, kumarbazlara toplam 18 bin 190 lira para cezası kesildi. Villadakiler kendilerini, "Ramazan'dan önce son bir kez kumar oynamak istedik" diye savundu.

Ahlak ve Kumar Büro Amirliği ekipleri yaptıkları çalışmada Büyükçekmece'de bir villanın kumarhaneye çevrildiğini tespit etti. Türkoba mahallesi, Cumhuriyet caddesinde bulunan villayı bir süre izleyen polis ekipleri, içeriye çok sayıda kişinin girip çıktığını tespit etti. Yapılan çalışmaların ardından Cumhuriyet savcılığından alınan izinle perşembe günü saat 23.45 sıralarında baskın düzenlendi.

13 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Baskın sırasında içende kumar oynayan 10 kişi ile işletmeci ve 2 krupiyer gözaltına alındı. Polis kamerasıyla da görüntülenen baskın sırasında villanın adeta bir "casino" gibi dizayn edildiği belirlendi. içerde yapılan aramada bir rulet masası, çok sayıda oyun kağıdı, para yerine kullanılan renkli pullar ve pos cihazı ele geçirildi. Şüphelilerin rulet ve teksas pokeri tabir edilen oyunları oynadıkları belirlendi.

Büyükçekmece'de villaya kumarhane baskını yapıldı 13 kişi gözaltına alındı

RAMAZAN AYINDAN ÖNCE SON KEZ OYNADIK

Gözaltına alınan kumarbazların kendilerini yakalayan polise ekiplerine Ramazan ayı girmeden son kez kumar oynamak istediklerini söyledikleri öğrenildi. Kumarbazlara Kabahatler kanunu gereği toplam 18 bin 190 lira para cezası kesildi. İşletmeci ve iki krupiyer hakkında ise adli işlem başlatıldı.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Büyükçekmece'de villaya kumar baskını: Ramazan öncesi son kez oynadık - Son Dakika


Advertisement