Büyükçekmeceli Sanatçılar Büyükçekmece İçin Söyledi - Son Dakika

Büyükçekmeceli Sanatçılar Büyükçekmece İçin Söyledi

14.12.2017 13:28
Büyükçekmeceli Sanatçılar Büyükçekmece İçin Söyledi

Büyükçekmece’nin yetiştirdiği birbirinden başarılı ses sanatçıları, en güzel şarkılarını Büyükçekmeceliler için söyledi.

Büyükçekmece'nin yetiştirdiği birbirinden başarılı ses sanatçıları, en güzel şarkılarını Büyükçekmeceliler için söyledi.

Büyükçekmece Belediyesi'nin kültür etkinlikleri kapsamında düzenlenen Büyükçekmece Müzisyenler Birliği'nin "Biz Bize Müzik Konseri" Atatürk Kültür Merkezi Bedia Muvahhit Salonu'nda yüzlerce Büyükçekmecelinin katılımıyla gerçekleşti.

Biz Bize Müzik Konseri'nde sahne alan Büyükçekmeceli ses sanatçıları Uğur Tire, Özlem Çekem Akbulut, Murat Özarslan, Çiğdem Güven, Ahmet Yiğit, Ceylan Kaya, Murat Mermer, Nilay Uymaz ve Çılgın Metin birbirinden güzel şarkılarını seslendirdi. Konserin finalinde koro halinde İzmir Marşı'nı söyleyen sanatçılara salonu dolduran yüzlerce dinleyici de eşlik edince ortaya muhteşem bir görüntü çıktı.

"Sizlerle gurur duyuyoruz"

Gecenin sonunda sahneye gelen Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Başak Sancar, Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ün İstanbul dışında olduğu için konsere katılamadığını belirterek şunları söyledi; "Belediye Başkanımız Dr. Hasan Akgün, hepinize sevgi ve selamlarını iletmemi istedi. Bugün artık tüm dünyada Büyükçekmece kültür ve sanat kenti olarak tanınmaktadır. Bunda en büyük pay siz birbirinden değerli sanatçımızındır. Büyükçekmece'nin yetiştirmiş olduğu sanatçılarımızla gurur duyuyor, hepinizi tek tek tebrik ediyorum"

Belediye Başkan Yardımcısı Başak Sancar konuşmasının ardından Belediye Meclis Üyesi Tamer Canbaz ve Belediye Başkan Danışmanı Sacide Bolcan ile birlikte sahne alan sanatçılara çiçek takdim etti. - İSTANBUL

BÜYÜKÇEKMECE'DE MOTOSİKLET KAZASI: 1 ÖLÜ BÜYÜKÇEKMECE'DE MOTOSİKLET KAZASI: 1 ÖLÜ Büyükçekmece'de motosiklet kazası: 1 ölü Büyükçekmece'de motosiklet kazası: 1 ölü Büyükçekmece'de yanan halı saha deposunda ceset çıktı Büyükçekmece'de yanan halı saha deposunda ceset çıktı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Büyükçekmeceli Sanatçılar Büyükçekmece İçin Söyledi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement