Büyükelçi Agustini Kayseri Osb'yi Ziyaret Etti - Son Dakika

Büyükelçi Agustini Kayseri Osb'yi Ziyaret Etti

07.09.2012 13:40
Büyükelçi Agustini Kayseri Osb'yi Ziyaret Etti, System.String[]

Endonezya'nın Ankara Büyükelçisi Nahari Agustini, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'ni (OSB) ziyaret etti.

Endonezya'nın Ankara Büyükelçisi Nahari Agustini, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'ni (OSB) ziyaret etti.

Agustini'ye ziyaretinde Vali Şerif Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mustafa Yalçın, Ticaret Odası Başkanı Asaf Mehmetbeyoğlu ve GESİAD Başkanı Hamdi Kınaş eşlik etti.

OSB Başkanı Ahmet Hasyüncü ile makamında sohbet eden Agustini, bu tür ziyaretlerin iki ülke arasındaki ekonomik ilişkileri geliştirdiğini belirterek, Endonezya ve Türkiye arasında hedeflenen 5 milyar dolarlık ticaret hacmine ulaşmak için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini söyledi.

Türkiye ekonomisinin büyümede dünyada 18'inci, Endonezya'nın ise 16. sırada yer aldığını anımsatan Agustini, iki ülkenin birlikte büyümesi için hiç bir engel olmadığını vurguladı.

Muhabir: Sercan Küçükşahin

Yayıncı: Mustafa Yıldız - KAYSERİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Büyükelçi Agustini Kayseri Osb'yi Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prim borçları nedeniyle emekli olamayanlara büyük fırsat! Yapılandırma için 2 ayınız var Apartmanın otoparkında bulunan bir buçuk metrelik yılanın yakalanma anı kamerada İmamoğlu, koronaya yakalanmadan iki gün önce apandisit ameliyatı olmuş Manavgat'ta defne yaprağından 5 milyon lira gelir bekleniyor ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu