Büyükelçi Kuneralp ve Öktem Bakanlığa Çekildi - Son Dakika

Büyükelçi Kuneralp ve Öktem Bakanlığa Çekildi

10.01.2012 08:50
Büyükelçi Kuneralp ve Öktem Bakanlığa Çekildi

Büyükelçi Selim Kuneralp ile Büyükelçi Ateş Öktem Bakanlık Müşaviri oldu.

Büyükelçi Selim Kuneralp ile Büyükelçi Ateş Öktem Bakanlık Müşaviri oldu Dışişleri Bakanlığı NATO ve Avrupa-Atlantik ve Savunma İşleri Genel Müdür Yardımcılığına Güney Asya Genel Müdür Yardımcısı Elçi Osman Rıza Yavuzalp, boşalan Güney Asya Genel Müdür Yardımcılığı'na ise Sadık Babür Girgin atandı. Büyükelçi Selim Kuneralp ile Büyükelçi Ateş Öktem Bakanlık Müşavirliği'ne ataması yapıldı.

Dışişleri Bakanlığı'na Atama Kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre Dışişleri Bakanlığı NATO ve Avrupa-Atlantik ve Savunma İşleri Genel Müdür Yardımcılığına, Güney Asya Genel Müdür Yardımcısı Elçi Osman Rıza Yavuzalp, Güney Asya Genel Müdür Yardımcılığı'na, Sadık Babür Girgin atandı.

Büyükelçi Selim Kuneralp ile Büyükelçi Ateş Öktem Bakanlık Müşavirliği'ne ataması yapıldı.

Bu arada Dışişleri Bakanlığı Yurtdışı Tanıtım ve Kültürel İlişkiler Genel Müdür Yardımcılığına Ergin Soner, Genel ve İkili Ekonomik İşler Genel Müdür Yardımcılığına Hüsnü Murat Ülkü, Kuzeydoğu Akdeniz Genel Müdür Yardımcılığına Ethem Barkan Öz, Andlaşmalar Genel Müdür Yardımcılığına Sadık Arslan atandı.

- Ankara

Kaynak: ANKA
İran, Yemen'deki esir takası anlaşmasını memnuniyetle karşıladı İran, Yemen'deki esir takası anlaşmasını memnuniyetle karşıladı Tunus'tan, ülkedeki gidişata ilişkin endişelerini dile getiren AB yetkilisine tepki Tunus'tan, ülkedeki gidişata ilişkin endişelerini dile getiren AB yetkilisine tepki Dışişleri Bakanlığı Balkanlar Genel Müdürü Saygılı, Kosova Demokratik Türk Partisini ziyaret etti Dışişleri Bakanlığı Balkanlar Genel Müdürü Saygılı, Kosova Demokratik Türk Partisini ziyaret etti

Son Dakika Güncel Büyükelçi Kuneralp ve Öktem Bakanlığa Çekildi - Son Dakika


Advertisement