Büyükkarabağ İlköğretim Okulu, Özel Ana Fen İlköğretim Okulunu Ziyaret Etti - Son Dakika

Büyükkarabağ İlköğretim Okulu, Özel Ana Fen İlköğretim Okulunu Ziyaret Etti

24.02.2012 14:40
Büyükkarabağ İlköğretim Okulu, Özel Ana Fen İlköğretim Okulunu Ziyaret Etti, System.String[]

"Kardeş Okul Projesi" kapsamında, Özel Ana Fen İlköğretim Okulunu ziyaret etti.

Bolvadin Büyükkarabağ İlköğretim Okulu,

"Kardeş Okul Projesi" kapsamında, Özel Ana Fen İlköğretim Okulunu ziyaret etti.

Bolvadin Büyükkarabağ İlköğretim Okulu Müdürü Hakan Çuhadar, Din Kültür öğretmeni Muhammet Ahmet Çengel ve İngilizce öğretmeni Elif Demirtepe 6, 7 ve 8. sınıflarda okuyan bir grup öğrenciyle, Özel Ana Fen İlköğretim Okuluna ziyarette bulundu.

Büyükkarabağ İlköğretim Okulu Müdürü Hakan Çuhadar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Özel Ana Fen İlköğretim Okulu ile çok güzel bir diyalog kurduklarını kaydetti.

Ziyaretin bir sosyal yardımlaşma ve dayanışma projesi olduğunu belirten Çuhadar, "Ana Fen İlköğretim Okulu idareci, öğretmen ve öğrencileri geçen yıl okulu ziyaret etmişlerdi bizler de iadeyi ziyaret yapmak, yaptıkları faaliyetler hakkında bilgi almak ve öğrenciler arasında dostluk ve kardeşliği pekiştirmek adına bu etkinliği gerçekleştirdik" dedi.

Özel Ana Fen İlköğretim Okulu Süleyman Bilican da okulda Büyükkarabağ İlköğretim Okuluna göndermek için öğrenciler arasında kitap toplama kampanyası düzenlediklerini söyledi.

Bilican, 1-2 hafta sonra öğrencilerle, Büyük Karabağ İlköğretim Okulunu ziyaret ederek onlara topladıkları kitapları hediye edeceklerini sözlerine ekledi.

- AFYONKARAHİSAR

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Büyükkarabağ İlköğretim Okulu, Özel Ana Fen İlköğretim Okulunu Ziyaret Etti - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Fiziksel değişimiyle olay olan Miray Daner, estetik iddialarını reddetti 00:21 Fiziksel değişimiyle olay olan Miray Daner, estetik iddialarını reddetti Türkiye'ye dev yatırım hazırlığı! Aramızı düzelttiğimiz Birleşik Arap Emirlikleri'nden milyar dolarlarla geliyorlar 23:30 Türkiye'ye dev yatırım hazırlığı! Aramızı düzelttiğimiz Birleşik Arap Emirlikleri'nden milyar dolarlarla geliyorlar Yunan vekilden Meclis'te tarihe geçecek konuşma! 22:26 Yunan vekilden Meclis'te tarihe geçecek konuşma! "Siz Amerika'nın hizmetkarısınız" deyince milletvekilleri buz kesti
Gençlerle bir araya gelen Kılıçdaroğlu'ndan 20:50 Gençlerle bir araya gelen Kılıçdaroğlu'ndan "Göster cep telefonunu" tepkisi Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 18:11 Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Barınamıyoruz" eylemlerine tepki: Hayatınız yalan Cinsel ilişki sırasında balkondan düşen kadın, son model arabayı pert etti 16:07 Cinsel ilişki sırasında balkondan düşen kadın, son model arabayı pert etti
10 gün önce evlenen doktor çiftin 4 bilezik için yaptığı kavgada kan aktı: 4 yaralı 15:47 10 gün önce evlenen doktor çiftin 4 bilezik için yaptığı kavgada kan aktı: 4 yaralı 3 burger için 3 bin 600 TL hesap alıyor! Nusret'in yeni restoranındaki fiyatlar tepki topladı 14:34 3 burger için 3 bin 600 TL hesap alıyor! Nusret'in yeni restoranındaki fiyatlar tepki topladı
Advertisement