Son Dakika Haberleri: Büyükşehir Bakım Ve Onarıma Hız Verdi

Büyükşehir Bakım Ve Onarıma Hız Verdi

7 gün önce

Büyükşehir Belediyesi ekipleri koordineli bir şekilde kent merkezindeki açık alanlar ve yaya yollarında bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

Büyükşehir Bakım Ve Onarıma Hız Verdi, System.String[]

Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ekipler, vatandaşların yoğun olarak kullandığı yerlerde çeşitli nedenlerle tahrip olmuş, zemin kaplamaları, kent mobilyaları, köprü ve korkulukları olmak üzere kent genelinde bakım ve onarım çalışmalarına hız verdi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan bakım onarım çalışmaları kapsamında,yaya ve taşıt yollarında parke taşlarının zemininin iyileştirilmesi, parke ve bordür taşlarının yenisiyle değiştirilmesi, kent mobilyaları ile köprü ve korkulukların bakımı gerçekleştiriliyor.

Yetkililer, çalışma yapılan alanlarda vatandaşların trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyardı.

Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 01:43 Kaynak: BültenlerTIR'dan Dökülen Gübre Zincirleme Kazaya Neden Oldu! Ölü ve Yaralılar Var Hastane Bahçesinde İğrenç Olay! Erkek Çocuğuna Cinsel İstismarda Bulundu Erdoğan: Sandık Başkanları Kanuna Aykırı Şekilde Atandı, İşte Hırsızlık Burada Cenaze Defnetmeye Gelen Aile, Mezarlıkta Ağaca Asılı Ceset Buldu