Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu Açıklaması - Son Dakika

Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu Açıklaması

26.11.2012 19:40
Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu Açıklaması, System.String[]

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karakamış'a 18 kilometre hat üzerinde yatırım yapılacağını ve 325 konuta doğalgaz servis hattı çekileceğini kaydetti.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karakamış'a 18 kilometre hat üzerinde yatırım yapılacağını ve 325 konuta doğalgaz servis hattı çekileceğini kaydetti.

Anadolu Enerji Gaz Dağıtım A.Ş'nin Karakamış'ta başlattığı doğalgaz çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Toçoğlu, uzun süredir Karakamış'ta doğalgaz çalışması gerçekleştirmek için görüşmeler yaptıklarını belirtti.

Bu yıl programlarına da olmamasına rağmen Karakamış'a yatırım kararı aldıklarını ifade eden Toçoğlu, "Karakamış'ta 18 kilometre hat üzerinde yatırım yapılacak ve 325 konuta servis hattı çekilecek. Havalar müsaade ederse yıl sonuna kadar çalışmayı tamamlamak istiyoruz"ifadelerini kullandı.

Muhabir: Enes Duran

Yayıncı: Atakan Çelik - SAKARYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Hatay'daki patlamanın ardından ilk görüntüler geldi Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı İlk defa Ay'ın güneş gören yüzünde su bulundu Beşiktaş, Yukatel Denizlispor'u deplasmanda 3-2 yendi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Sosyal medya hesapları yalanladı