Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Demirhan B.b. Erzurumspor'u Şampiyon Yapmaya Geldik - Son Dakika

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Demirhan B.b. Erzurumspor'u Şampiyon Yapmaya Geldik

30.07.2015 16:11
Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Demirhan B.b. Erzurumspor'u Şampiyon Yapmaya Geldik

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Demirhan B.B. Erzurumspor'u şampiyon yapmaya geldik Toto 3. Lig 1. Grup'ta mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un dün yapılan genel kurulunda Ali Demirhan'ın başkanlığında, Aydın Ertürk, Alparslan Güngör, Ahmet Ağırman, Bülent Taşkesenlioğlu, Ethem Tanrıverdi, Erdinç Şıktar, Hüseyin Üneş, İbrahim Bulut, İsmet Teoman Turhan, Kadir Ovat, Kadir Çobanoğlu, Kamil Çalışkan, Kürşat Şahin, Mehmet Tanoğlu, Muhammed Cevdet Orhan, Murat Arslan, Ömer Düzgün, Rıdvan Gül, Sefer Güçlü, Süha Dengizek, Taner Tugay,Tayyar Bakaç, Ünsal Kıraç, Ünsal Sertoğlu, Yunus Kop, Zafer Aynalı, Zeki Arıcıoğlu görev aldı.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Demirhan B.B. Erzurumspor'u şampiyon yapmaya geldik

Toto 3. Lig 1. Grup'ta mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un dün yapılan genel kurulunda Ali Demirhan'ın başkanlığında, Aydın Ertürk, Alparslan Güngör, Ahmet Ağırman, Bülent Taşkesenlioğlu, Ethem Tanrıverdi, Erdinç Şıktar, Hüseyin Üneş, İbrahim Bulut, İsmet Teoman Turhan, Kadir Ovat, Kadir Çobanoğlu, Kamil Çalışkan, Kürşat Şahin, Mehmet Tanoğlu, Muhammed Cevdet Orhan, Murat Arslan, Ömer Düzgün, Rıdvan Gül, Sefer Güçlü, Süha Dengizek, Taner Tugay,Tayyar Bakaç, Ünsal Kıraç, Ünsal Sertoğlu, Yunus Kop, Zafer Aynalı, Zeki Arıcıoğlu görev aldı.

Yönetim kurulu toplantısı öncesinde B.B. Erzurumspor tesislerinde basın toplantısı düzenleyen Ali Demirhan, genel kurulda deneyimli bir kadroyla yeni dönem için görev aldıklarını bildirdi. Erzurumluların, Erzurumspor taraftarlarının B.B. Erzurumspor'a sahip ve destek olmalarını isteyen Demirhan, geçen yıl son maçta kaybedilen şampiyonluğu kaçırdıklarını anımsattı. Eski Başkan Saim Özakalın ve yönetiminin kulübü iyi yönettiğini, borçsuz olarak teslim aldıklarını açıklayan Demirhan, alt yapıya ve tesisleşmeye büyük önem vereceklerini ve Türk sporuna alt yapıdan yetiştirecekleri futbolcuları hediye edeceklerini belirtti. Mavi- beyazlı kulüp üye sayısını artırmak için seferberlik başlatacaklarını anlatan Demirhan, B.B. Erzurumspor markasına değer katmak için gerekli özenin gösterileceğini ifade etti. Teknik yönetimin istikleri doğrultusunda transfer yapacaklarına işaret eden Demirhan, şöyle konuştu

En büyük amacımız bu layık gördükleri makamda Erzurumsporu başarıdan başarıya taşımak. Bunun için yoğun toplantılar yoğun görüşmeler yapıyoruz. Futbolun çok güzel tarafı var. Ama aynı zamanda zor yönleri de var. Her hafta insanlar sizden başarı bekliyor. Hata yapma şansınız yok. Bizde ekip olarak başaramıdığımız anda başaracak arkadaşlara bu işi bırakırız. İlla koltuk sevdalısı değiliz. Biz buraya hizmet etmeye geldik. Bir süre koymuyoruz. Bu süre 5 yılda olur. Bize kalırsa süremiz 10 yıl. Ama sene sonunda şampiyon olmadık mı bu işi bizden yapacak daha iyi bir ekip gelirse tabiki 'buyurun gelin' deriz. Sportif başarı kolay gelebilir ama kurumsal başarının zamana ihtiyacı var. Biz bir sene sonra takımı şampiyon yapmak için geldik. Şampiyon yapmak için elimizden ne geliyorsa yapacağız.

YORUMLAR
500
Samsunspor, kaleci Szumski ile 2 yıllık sözleşme imzaladı Samsunspor, kaleci Szumski ile 2 yıllık sözleşme imzaladı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Demirhan B.b. Erzurumspor'u Şampiyon Yapmaya Geldik - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement