Büyükşehir Belediyesi Konyalılar evdeyken yoğun kavşaklarda düzenleme çalışmalarına devam ediyor - Son Dakika

Büyükşehir Belediyesi Konyalılar evdeyken yoğun kavşaklarda düzenleme çalışmalarına devam ediyor

03.05.2020 15:00
Büyükşehir Belediyesi Konyalılar evdeyken yoğun kavşaklarda düzenleme çalışmalarına devam ediyor, System.String[]

Konya Büyükşehir Belediyesi, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde şehir trafiğini rahatlatmak amacıyla cadde ve kavşak düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde şehir trafiğini rahatlatmak amacıyla cadde ve kavşak düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, bu hafta Sultan Cem Caddesi, Şefik Can Kavşağı, Fatih Kavşağı ve Meram Yeni Yol Evliya Çelebi Caddesinde ilave şerit ve düzenleme çalışmaları yapıldığı belirtildi.

Açıklamada ifadesine yer verilen Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, tüm ilçelerde de mahalle yolu ve düzenleme çalışmalarının devam ettiğini vurguladı.

Yapılan düzenleme çalışmalarıyla Konya'da trafiği daha da akıcı hale getirmeyi amaçladıklarını aktaran Altay, sokağa çıkma kısıtlamasıyla Konyalılar evdeyken düzenleme çalışmalarını sürdüreceklerini, tüm ilçelerde mahalle yolu ve cadde düzenleme çalışmalarının da devam edeceğini kaydetti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Büyükşehir Belediyesi Konyalılar evdeyken yoğun kavşaklarda düzenleme çalışmalarına devam ediyor - Son Dakika


Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama