Büyükşehir Belediyesi'nden Personele Hizmet İçi Eğitim - Son Dakika

Büyükşehir Belediyesi'nden Personele Hizmet İçi Eğitim

03.01.2012 12:14
Büyükşehir Belediyesi'nden Personele Hizmet İçi Eğitim, System.String[]

Ankara Büyükşehir Belediyesi, başkentlilere sunduğu hizmeti daha kaliteli hale getirmek amacıyla, personelini hizmet içi eğitimden geçiriyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, başkentlilere sunduğu hizmeti daha kaliteli hale getirmek amacıyla, personelini hizmet içi eğitimden geçiriyor. İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Bekir Yağcı, sadece 2011 yılı içerisinde Büyükşehir Belediyesi'nin 3 bin 40 personeline, konusunda uzman kişiler tarafından teknik, mali, hukuki ve sosyal konularda eğitim verildiğini söyledi. Büyükşehir Belediyesi olarak etkin ve donanımlı bir şekilde hizmet vermeyi amaçladıklarını belirten Bekir Yağcı, "Başkentlilere hizmet verirken personelimizin; gelişmeleri takip eden, deneyimli, beşeri ilişkileri güçlü, konusunda donanımlı, uzman kişiler haline gelmesi amacıyla hizmet içi eğitimler düzenliyoruz." dedi.

Bilim ve teknolojideki gelişmeler, değişen kanun ve yönetmelikler, artan nüfusa paralel genişleyen hizmet ağı gibi konular karşısında personelin yeterli olması gerektiğini ifade eden Yağcı, en alt kademe çalışanlardan en üst yöneticilere kadar herkes için eğitimin önemli olduğunu vurguladı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin üniversiteler ve ilgili kurumlarla işbirliği yaparak, konusunda uzman kişiler tarafından memur ve işçilerden oluşan personelini teknik ve sosyal konularda hizmet içi eğitimden geçirdiğini ifade eden Yağcı şunları söyledi:

"Devlet kurumları arasında yerel yönetimleri ayrıcalıklı kılan en önemli özelliği, doğumdan ölüme kadar her anında vatandaşın yanında olmasıdır. Vatandaşla içli dışlı olan, her türlü sorun ve taleplerinde yan yana gelen belediyelerde, görevli personelinin nitelikli ve hızlı hizmet vermesi en önemli özelliği olmalıdır."

Büyükşehir Belediyesi'nden Personele Hizmet İçi Eğitim

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Büyükşehir Belediyesi'nden Personele Hizmet İçi Eğitim - Son Dakika


Son Dakika

Bodrum'daki lahmacun fiyatı polemiğine İbrahim Tatlıses de dahil oldu: 10 liraya lahmacun mu olur 00:27 Bodrum'daki lahmacun fiyatı polemiğine İbrahim Tatlıses de dahil oldu: 10 liraya lahmacun mu olur Afganistan'da Taliban, ünlü komedyenin boğazını keserek öldürdü 00:07 Afganistan'da Taliban, ünlü komedyenin boğazını keserek öldürdü Son Dakika: Pençe Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada 2 askerimiz şehit oldu 23:10 Son Dakika: Pençe Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada 2 askerimiz şehit oldu
Kardeşi için mevlit okutan Alişan, ağlayan annesini teselli etmek isterken gözyaşlarına boğuldu 22:17 Kardeşi için mevlit okutan Alişan, ağlayan annesini teselli etmek isterken gözyaşlarına boğuldu Tecavüz girişimine direnince kafasına taşla vurulan 17 yaşındaki kız makineye bağlandı 20:48 Tecavüz girişimine direnince kafasına taşla vurulan 17 yaşındaki kız makineye bağlandı Kurtlar Vadisi'nde Laz Ziya'nın kızı Meral'in son halini görenler dönüp tekrar bakıyor 18:01 Kurtlar Vadisi'nde Laz Ziya'nın kızı Meral'in son halini görenler dönüp tekrar bakıyor
Tecavüz girişiminde bulunan 3 kişi serbest kaldı! Kendini korumaya çalışan genç kız hala yargılanıyor 17:03 Tecavüz girişiminde bulunan 3 kişi serbest kaldı! Kendini korumaya çalışan genç kız hala yargılanıyor 2 gündür haber alınamayan genç kızın katili, babasının komşusu çıktı 15:55 2 gündür haber alınamayan genç kızın katili, babasının komşusu çıktı
Advertisement