Son Dakika Haberleri: Büyükşehir Belediyesi Ukrayna'da Düzenlenen Fuarda "Gaziantep Standı" Açtı

Büyükşehir Belediyesi Ukrayna'da Düzenlenen Fuarda "Gaziantep Standı" Açtı

7 yıl önce

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, kardeş kenti olan Ukrayna'nın Kharkiv'de 24-26 Aralık 2011 tarihlerinde düzenlenen, Yeni Yıl Fuarı'nda 'Gaziantep Standı' açtı.

Büyükşehir Belediyesi Ukrayna'da Düzenlenen Fuarda
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, kardeş kenti olan Ukrayna'nın Kharkiv'de 24-26 Aralık 2011 tarihlerinde düzenlenen, Yeni Yıl Fuarı'nda 'Gaziantep Standı' açtı.

Fuar organizasyona Gaziantep Büyükşehir Belediyesini temsilen Dış İlişkiler ile Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı personeli katıldı.

Fuar organizasyonu, Kharkiv'in kardeş ve partner şehirlerinin yer aldığı, Gürcistan, Slovenya, Çin, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Ermenistan ve Vietnam başta olmak üzere çeşitli ülkelerden de geniş bir katılımla gerçekleşti.

Kharkiv Belediye Başkan Yardımcısı Igor Terekhov, Kharkiv Belediyesi Dış İlişkiler Daire Başkanı Victor Rud ve Belgrat Belediye Başkanı Sergei Bojenov'un ziyaret ettikleri Gaziantep Büyükşehir Belediyesi standına ilgi yoğun oldu.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesini temsil eden yetkililer Belgrad Belediye Başkanı Sergei Bojenov'a ve Kharkiv Belediye Başkan Yardımcısı Igor Terekhov'a Gaziantep'e özgü el sanatı ürünlerden oluşan çeşitli hediyeler verdi.

Fuarda Gaziantep'e özgü yöresel eşyalar tanıtıldı, çeşitli broşür, dergi ve kitaplar ziyaretçilere dağıtıldı.

- GAZİANTEPManavda Kasiyerlik Yapan Kadın, 9 Yıl Boyunca Her Gün Kasadan Para Çalmış İşten Erken Çıkan Koca, Evinde Karısıyla Yakaladığı Adamı Bıçakladı

Şehirler Arası Taşımacılıkta, Ücretsiz Servis ve İkram Dönemi Sona Eriyor