Büyükşehir Belediyesinden Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında hediye bisiklet - Son Dakika

Büyükşehir Belediyesinden Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında hediye bisiklet

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, "Avrupa Hareketlilik Haftası" etkinlikleri kapsamında bisikleti teşvik etmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla 5 kişiye bisiklet hediye etti.

Büyükşehir Belediyesinden Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında hediye bisiklet, System.String[]

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, "Avrupa Hareketlilik Haftası" etkinlikleri kapsamında bisikleti teşvik etmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla 5 kişiye bisiklet hediye etti.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, belediyeye bağlı Spor AŞ'nin yürüttüğü etkinlikler vatandaşların yoğun ilgisini görüyor. Bu kapsamda düzenlenen bisiklet çekilişinin talihlileri de Büyükkılıç'ın katıldığı törenle bisikletlerine kavuştu.

Büyükkılıç ve Spor AŞ Genel Müdürü İbrahim Somtaş, çekilişle bisiklet almaya hak kazanan Halit Toprakkar, Mesut Usta, Müşerref Bıyık, Eda Varinli ve Şevval Özbolat'a bisikletlerini verdi.

Bisikletli spora vatandaşların katılımını sağlamak amacıyla kentte değişik etkinlikler yapmaya devam edeceklerini kaydeden Büyükkılıç, sağlıklı bir ulaşım sistemi olan bisikletin Kayseri'de ulaşımı da rahatlatacağını ifade etti.

Büyükkılıç, "KAYBİS, 90 kilometrelik bisiklet yolu, 51 bisiklet istasyonu, tramvaydan inen vatandaşlarımıza hizmet ediyor. Bu kültürün gelişmesine, öğrencilerimize, çalışanlarımıza destek olmaya çalışıyoruz. Kayseri'mizi seviyoruz, vatandaşlarımızı seviyoruz. Onların güvenini boşa çıkarmamaya gayret ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Gültepe Semt Pazarı'nı da ziyaret eden Büyükkılıç, "İnsanlarımızın kurallara uymasından keyif alıyoruz. Maske, mesafe ve temizlik kuralını asla ihmal etmeyelim." uyarısında bulundu.

Haber Yayın Tarihi: 16.09.2020 17:37 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Büyükşehir Belediyesinden Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında hediye bisiklet - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan askerlerinin Bayraktar SİHA'ya çaresizce ateş açtığı anlar kameraya yansıdı Maske takmadılar diye kendilerini uyaran çocuğu darp eden kadınlar kamerada! Cengiz Koraltan, canlı yayında komşuluğun tanımını yapmış: Komşu demek dost demek İzmir'in Çernobil'i için için yanarken tehlike saçmaya devam ediyor Shell, 2022'ye kadar 9 bin kişiyi işten çıkaracak Bursaspor 24 milyon TL'lik kaynak bulamazsa, puan silme cezası alacak Öğrencilerini dövdüğünü itiraf eden öğretmen, velilerin hışmına uğradı Annesini taklit eden geç kız, çektiği videolarla fenomen oldu