Büyükşehir'den 23 Nisan'da Çifte Konser - Son Dakika

Büyükşehir'den 23 Nisan'da Çifte Konser

21.04.2017 12:03
Büyükşehir'den 23 Nisan'da Çifte Konser, System.String[]

Adana Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Geleneksel Karaisalı Kuvayi Milliye Şenlikleri için iki ayrı ücretsiz konser organize etti.

Adana Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Geleneksel Karaisalı Kuvayi Milliye Şenlikleri için iki ayrı ücretsiz konser organize etti. Karaisalı Stadı'ndaki şenlikte saat 14.00'da Ankaları Ayşe ve Osman Öztunç sahne alacak. Çukurova İlçesi Güzelyalı Mahallesi Uğur Mumcu Bulvarı'nda saat 20.00'daki konserde ise Emre Kaya, Adanalı hayranları için sevilen şarkılarını seslendirecek.

Karaisalı'ya ücretsiz otobüs seferleri

Adana Büyükşehir Belediyesi ile Karaisalı Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği Geleneksel Kuvayi Milliye Şenlikleri için saat 09.00'dan itibaren belediye otobüsleri ücretsiz seferler yapacak. Seyhan İlçesi Döşeme Mahallesi'ndeki Çifte Minare Camii önünden hareket edecek belediye otobüsleri, şenlik coşkusu yaşamak isteyen vatandaşların ulaşımını sağlayacak.

Bir konser iki sanatçı

Karaisalı Stadı'nda gerçekleştirilecek Kuvayi Milliye Şenlikleri'nde, Yörük Türkmen kültürü, çeşitli yönleriyle yansıtılacak. Şenlik alanında kurulacak sahnede saat 11.00'dan itibaren halk ozanları, sevilen türküleri seslendirirken, halk oyunları ekipleri Anadolu'nun yöresel oyunlarını sergileyecek. Kıl çadırlarda katılımcılara yayık ayran ve sıkma ikramı yapılacak. Saat 14.00'da ise sevilen halk müziği sanatçıları Ankaralı Ayşe ve Osman Öztunç sahne alacak. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, hemşehrilerinin coşkusunu paylaşacak.

Emre Kaya coşturacak

Büyükşehir Belediyesi'nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Uğur Mumcu Bulvarı Mono Kafe yakınında organize ettiği konserde ise ünlü sanatçı Emre Kaya, Adanalıları coşturacak. 8 yıllık sanat kariyerine 'Yılın En İyi Bestecisi', 'En İyi Çıkış Yapan Sanatçı', 'Yılın En İyi Erkek Pop Sanatçısı' ödülleri sığdıran Emre Kaya, 'Böyle Gitmez', 'Toz', 'Teşekkür Ederim', 'Apayrı', 'Yapboz', 'Esaret', 'Dın Dın' ve 'Aşk Diye Soludum' şarkılarını Adanalı severleri için seslendirecek. - ADANA

Büyükşehir'den 23 Nisan'da Çifte Konser
Büyükşehir'den 23 Nisan'da Çifte Konser
Büyükşehir'den 23 Nisan'da Çifte Konser

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Büyükşehir'den 23 Nisan'da Çifte Konser - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ailesiyle tartışıp denize atlayan genç hayatını kaybetti Birlikte yaşayan iki sevgili arasında çıkan kavga kanlı bitti Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak çıkarılan kadın, hayatını kaybetti Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarılmıştı! Sağ kurtarılan bir çocuk hastanede hayatını kaybetti