Son Dakika Haberleri: Büyükşehir'den Ailelere ve Çocuklara Önemli Uyarı

Büyükşehir'den Ailelere ve Çocuklara Önemli Uyarı

2 gün önce

Manisa Büyükşehir Belediyesi, son zamanlarda sulama kanallarında çocukların yüzmeye çalıştığının görüldüğünü belirterek, ailelere ve çocuklara sulama kanallarında yüzmenin tehlikesine dikkat çekti.

Büyükşehir'den Ailelere ve Çocuklara Önemli Uyarı, System.String[]

Üzücü olayların yaşanmaması için mahalle muhtarlarına da çağrıda bulunan Büyükşehir, konuya hassasiyetle yaklaşılması gerektiğinin altını çizdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, yazılı açıklama yaparak, sulama kanallarına yüzmek için giren çocuklara uyarılarda bulundu. Sulama kanallarında üzücü olayların yaşanmaması için çocukların buralara yaklaşmaması gerektiğinin vurgulandığı açıklamada şöyle denildi: "Son zamanlarda hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesiyle birlikte mahalle aralarından geçen sulama kanallarında çocuklarımızın yüzdüğü bilgileri tarafımıza ulaşmaktadır. DSİ'ye ait sulama kanallarına serinlemek için giren çocuklarımız, boğulma tehlikesiyle karşı karşıya kalmaktadır. Başta aileler olmak üzere çocuklarımız ve mahalle muhtarlarımızın konuya duyarlı yaklaşması çağrısı yapıyor, üzücü olayların yaşanmaması adına sulama kanallarına çocukların girmemesi için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini vurguluyoruz."
İçişleri Bakanlığı: Son 1 Haftada 53 Terörist Etkisiz Hale Getirildi! Cumhurbaşkanlığı, Danıştay Üyeliklerine Atanan Yeni İsimleri Duyurdu

Nurdağı'nda Bulunan Cisme İlişkin Açıklama Geldi Eski "Kedicik" Ceylan Özgül'den Canlı Yayında Örgütle İlgili İnanılmaz Açıklamalar!