Antalya Büyükşehir'den Kumluca ve Kaş'a Asfalt - Son Dakika

Antalya Büyükşehir'den Kumluca ve Kaş'a Asfalt

26.06.2014 11:45
Antalya Büyükşehir'den Kumluca ve Kaş'a Asfalt, System.String[]

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kumluca Belediyesi ile ortak başlattığı çalışma ile Beykonak Mahallesinin sokak ve caddelerini asfaltlıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kumluca Belediyesi ile ortak başlattığı çalışma ile Beykonak Mahallesi'nin sokak ve caddelerini asfaltlıyor. Ekipler ayrıca Kaş ilçesi Kömürlük mevkinde 1200 metrelik turistik yolda da asfalt çalışması yapıyor.

Kumluca Beykonak'taki asfaltlama çalışmalarını Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir ve Kumluca Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Çataltepe yerinde inceledi.

İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Büyükşehir Belediyesi'nin bütün ilçelerde ayrım yapmadan hizmet çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel'in talimatıyla asfaltlama çalışmasını başlattık. Bu bölge yaş sebze açışında önemli bir yer. Yollar çok iyi olsun ki ekonomiye katkısı olsun. Kumluca Belediyemizle çok iyi bir iş birliği gerçekleştiriyoruz. Burada 30 kilometrelik bir asfaltlama çalışması yapılacak. Kumluca'ya daha farklı hizmetlerimiz de gerçekleşecek" dedi.

İŞBİRLİĞİ ÖRNEĞİ

Kumluca Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Çataltepe ise şu bilgileri verdi:

"30 Mart'tan sonra Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel 'Mahallenin alt yapısını hazırlayın, asfaltlayalım' dedi. Bugün asfaltlama çalışmaları başladı. Beykonak 10 bin kişinin yaşadığı, yaş sebze ve meyvenin en çok üretildiği bir bölgedir. Büyükşehir Belediyesi'nin malzeme desteği ile mahallemiz asfalta kavuşacak. Büyükşehir Belediyesi'ni hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz."

KAŞ'TA TURİSTİK YOLA ASFALT

Kumluca'da çalışmalar devam ederken, Başkan Menderes Türel'in talimatlarıyla Kaş ilçesi Kömürlük mevki yolu da asfaltlanmaya başlandı. Kömürlük mevkinin bin 200 metrelik turistik yolunda alt yapı hazırlıklarını tamamlayan ekipler, mucur döküm işlemini tamamladı. Büyükşehir Belediyesi Kaş Koordinatörü Mustafa Şalvarlı gözetiminde Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yolda asfalt dökümüne başlandı.

Ekiplerin Kömürlük mevkinin ardından Kaş'ın Sarıbelen Mahallesi'nde de asfalt çalışması yapacakları, çalışmaların bozuk köy yollarında devam edeceği belirtildi. - ANTALYA

Antalya Büyükşehir'den Kumluca ve Kaş'a Asfalt
Antalya Büyükşehir'den Kumluca ve Kaş'a Asfalt
Antalya Büyükşehir'den Kumluca ve Kaş'a Asfalt
Antalya Büyükşehir'den Kumluca ve Kaş'a Asfalt

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Antalya Büyükşehir'den Kumluca ve Kaş'a Asfalt - Son Dakika


YORUMLAR (1)
  • can: Cakili dokup kacmak asfalt yapmak sayiliyorsa Afrika ulkeleri yol yapiminda TR den cok onlerde. ayrica hayati tehlike yaratan bir vakaa. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz Son Dakika: Sivasspor geriden gelerek Karabağ'ı 3-2 mağlup etti Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu İstanbul'da tedirgin eden görüntü! Cenazeler otobüsle taşındı Model Brittany Rhea Phillips, üzerinden geçen aracın altında can verdi! Ezen kişi çocuğunun babası çıktı Antalya'da sokakta yunus polisi üniforması ve teçhizatı yakan şüpheli aranıyor Son seçim anketinde dikkat çeken sonuçlar: Sadece 4 parti barajı geçebiliyor