Son Dakika Haberleri: Büyükşehir'in Boksörleri Şampiyonaya Hazır

Büyükşehir'in Boksörleri Şampiyonaya Hazır

12 ay önce

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Boks branşı sporcuları, 19-25 Aralık tarihinde Bursa’da yapılacak olan ‘Büyük Erkekler Boks Şampiyonası’nda şampiyonluk kupasını kaldırmanın hesaplarını yapıyor.

Büyükşehir'in Boksörleri Şampiyonaya Hazır, System.String[]
Bursa  Büyükşehir Belediyespor Kulübü Boks branşı sporcuları, 19-25 Aralık tarihinde  Bursa'da yapılacak olan 'Büyük Erkekler Boks Şampiyonası'nda şampiyonluk kupasını kaldırmanın hesaplarını yapıyor.

Büyükşehir Belediyespor Kulübü olarak, hazırlık dönemini çok iyi geçirdiklerini belirten  Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Boks Branşı Koordinatörü  Kazım Aydın; antrenör kadrosunda Bahram Muzaffer,  Vahdettin İşsever, Bahçeli Gülen ve Sunay adalı gibi tecrübeli isimlerle, ev sahibi oldukları şampiyonaya sporcuları en iyi şekilde hazırladıklarını ve en iyi dereceyi elde etmek istediklerini belirtti.

Sporcuların kamp süresi boyunca kendi tesislerinde çok iyi çalıştıklarının altını çizen  Aydın, "Büyükşehir Belediye Başkanımız  Recep Altepe boks branşına da diğer tüm branşlara olduğu gibi büyük destek veriyor. Başkanımızın desteği ile boks branşında  Türkiye'de lider kulübüz. Ben inanıyorum ki sporcularımız bu şampiyonada çok iyi şekilde ve centilmence dövüşecekler ve sonunda da şampiyon olacaklar" dedi.

Aydın,  Bursa'daki sporseverleri  Atatürk Spor Salonu'nda 19-25 Aralık tarihlerinde yapılacak olan şampiyonaya davet etti.

Antrenör  Vahdettin İşsever ise ekip olarak turnuvaya çok iyi hazırladıklarını ve şampiyonayı ilk sırada tamamlamak istediklerini söylerken, sporcular da kendi seyircileri önünde kupayı kaldırmak istediklerinin altını çizdi. - BURSA
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Motosiklet Camiasının İki İsmi Hayatını Kaybetti, Acun Ilıcalı Yıkıldı! NATO Tatbikatındaki Skandalla İlgili TSK'dan Açıklama: Personelin Derhal Çekilmesi Emredildi
Genelkurmay Başkanı Akar, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'e Patladı: İki Personeli Kovmak Yetmez